Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Selejtnek számít az a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtnek számít az a férfi aki 30 körül elvan hízva és nem tudja leadni?

Figyelt kérdés

És az akinek


A, nincs lakása

B, autója

C, félretett milliói

D, havi legalább 600 ezer nettója



#Selejt e az ilyen
2023. febr. 7. 06:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Rutinos diétázó vagyok, és csináltam már pár elég durva diétát. Tipikusan az a nő vagyok, aki "nem tud lefogyni", és amíg ki nem derült, hogy hashimotom van, és nem kezelték, addig csak részsiketelet értem el. De ezen kívül is van még a tarsolyomban hízásra hajlamosító tényező.


Amit a kérdező állít, az egy baromság. Aki egy-két napig csak vizet iszik, nagyon gyorsan lehet akár 4 kilóval is könnyebb a mérlegen. Csupán attól, hogy a belek üresek, már 2-3 kilóval kevesebb. Plusz távozik egy csomó víz a szövetek közül, mivel nem viszel be sót. Ha éhezel, és azért iszol, hogy legalább valami legyen a hasadban, akkor az napi 3-4 liter minimum. Ennek is van vízhajtó hatása. Már ott tartunk, hogy egy mérlegelésen 4-5 kiló, és akkor tényleges súlyvesztés nem volt.

Szokták mondani, hogy Auschwitzban nem volt túlsúlyos. Morbid, de igaz: aki két hétig csak vizet iszik, annak 14*2000 kcal energiát a raktáraiból kell fedeznie. 28000 kcal. Egy kiló zsírt fogysz, ha 7000 kcal-t elhasználsz. Ez akkor kereken 4 kg. Mínusz a kaki és a víz, lásd fent. Az testvérek között is minimum 6 kiló, a mérlegen. Amiből persze semmi se lesz az első zabalós nap után.


Azt meg tudjuk, hogy a kérdező alapból is inkább iszik, mint eszik, csak nem vizet. Ez az oka a túlsúlyának is, meg annak is, hogy a hó felére elég a fizetése, most meg éhezik.


Kérdező, szerinted tényleg az a legnagyobb bajod jelenleg, hogy nincs nőd?

2023. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

21


Ne keverj más felhasználókkal. Becsületsértés valakire azt mondani ismeretlenül hogy iszik. Életem során kb 6x vagy 8x ittam alkoholt. Teljesen hidegen hagy a dolog.


Nem hiszem hogy én lennék az 1 millióból az egy. De szívesen kiveszek 2 hét szabadságot és meghívlak magamhoz 2 hetre. Senki nem megy sehova. Egy falat élelem nem lett otthon csak csapvíz. És majd akkor megérted hogy a hülyeséged nem valós. Én akkor sem fogok 2 kgnàl többet veszíteni. És utána az első étkezés alatt az már újra a helyén lesz.


A náci táboros elméleteket már más kérdések alatt is láttam. Az is baromság! Ott is voltak olyan rabok akik nem kezdték leépíteni a korábbi izomzatukat vagy kövérek nem kezdtek olyan ütemben fogyni. Azokat a napi számláláskor a sima őrök (nem is komolyabb tisztek) ott helyben agyonlőtték. Nem viselték el azt akinek a szervezete nem adta fel a dolgoztatás és éheztetés kapcsán.

2023. febr. 7. 18:21
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezért kellene orvosi vizsgálat és orvos által irányított diéta.
2023. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

#21! Ne szórakozzatok már, a kérdező egyértelműen nem Shrek. Ő soha nem írna olyat, hogy nincs pénze kajára, mivel magas beosztású milliomosnak képzeli magát. Azon kívül nincs ismert pajzsmirigy betegsége és eszébe nem jutna fogyni, mert a "kis pocakja" valójában izom, és különben is, majd akkor tesz bármit, ha lesz nője. Vagyis soha.

Szóval ezt a kérdezőt ne bántsátok, semmi köze hozzá.

2023. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
1 baratid nincs aki kisegitsen ?
2023. febr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!