Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Selejtnek számít az a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtnek számít az a férfi aki 30 körül elvan hízva és nem tudja leadni?

Figyelt kérdés

És az akinek


A, nincs lakása

B, autója

C, félretett milliói

D, havi legalább 600 ezer nettója



#Selejt e az ilyen
2023. febr. 7. 06:45
1 2 3
 1/25 Hans Pötterman ***** válasza:
98%
Az a selejt aki naponta ilyen kérdést ír ki ide, ráadásul reggel korán
2023. febr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Olyan nincs hogy nemtudja leadni.

Se a lakás se a többi hiánya miatt sem selejt senki. Csak az selejt aki ezen nyafog és erre fogja hogy sikertelen.

2023. febr. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Rám nem az összes opció vonatkozik. Pl nekem van saját lakásom.
2023. febr. 7. 07:03
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd nekem 32évesen van autóm, lakásom, motorom, jó fizetésem, és megsem vagyok boldog. Az elmúlt 10évben napi 10-12órát dolgoztam, nincsenek barátaim, a család már csak karácsonykor keres. Nincs barátnőm sem, hiába a sok pénz, egyedül vagyok.

Úgy irígylem amikor a szomszéd akik albérletben hónaprol hónapra élnek és mégis boldogok, félelmetes a jövő.. Csakis rajtunk múlik

2023. febr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

5


Ez fura. Biztos vannak ilyennek is.

2023. febr. 7. 07:20
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem kilóra és pénzre mérik az embert, szerintem.
2023. febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Mit nem tud leadni? Pajmirigy problémás talán? Akkor megértem, amúgy meg csak elszántság kell hozzá semmi más, még egy kondibérlet sem, mert futni például ingyen is lehet, meg a kaján is ingyen lehet változtatni, sőt a szemétkajáknál olcsóbb is némelyik egészséges (pl csirkemell, hatósági áras), de nyavalyogni mindig könnyebb.

31 vagyok, 170cm, voltam 90+ kg dagadék, úgy meghíztam hogy striák lettek rajtam, szerencsére olyan helyen hogy nem látszik nagyon, de nem akartam egy disznó lenni aki nem kell senkinek és saját magának se tetszik és most vagyok 72 kg, és azért valamennyi izom is fel lett szedve, szóval hacsak nincs valami egészségügyi gondod (a nyafogás nem számít annak!) akkor le tudsz fogyni, ha gondolod írj privátban és ha tudok segítek.

2023. febr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Igazából irreális amit tapasztalatok. Anyagi csőd miatt kb 2 hete semmit nem eszek ami szilárd étel. Mégis 2 kg ment összesen le a súlyomból. (Az is tuti az izom bomlott le). Már vitázni sincs kedvem erről az interneten. Mert a 500 negatív sértegetés után elhittem hogy tényleg igaz lehet akik a fizika törvényre hivatkoznak. Hogy ha kevesebb kalóriát viszel be mit amit a szervezet felhasznál akkor fogyás történik annál is akinek a szervezete beteg (pl cukros vagy pazsmirigyes) de hogy most falat élelem nélkül tengődők hetek óta és munkába is járok megszakítás nélkül… így ez a fenti elmélettel nem tudok kibékülni. Mert most a szervezetnek a raktarozott zsírt energiává kene védekezés szempontjából alakítani. Hogy ne dogoljek meg mivel nem eszek (nincs mit) és nem történik ez.
2023. febr. 7. 07:41
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

8-as vagyok.

A zsírt nehezebben bontja a test, mert ez számára nehezebben hozzáférhető. Falat élelem nélkül is elég szar lenni, mert ha nem kajálsz sok ideig akkor utána majd fogsz, a többszörösét is, jojo effektus, szóval inkább a kajádat kéne rendbetenni, többször keveset enni, meg valamiféle mozgást belevinni a dologba, ha nincs pénzed kondibérletre akkor bicaj, futás vagy valami, ami ingyenes. Aztán akkor lesz változás, persze nem 2 nap alatt.

2023. febr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

10


Nekem komolyabb probléma lehet. Két naponta hasznalom a futopadot , és szobakerekpart. Évek óta… és 100 kg ot se tudom elérni.


Most nem azért nem eszek semmit mert ez a éheztetés próbája, hanem elfogyott a fizetésem a számlákra és nincs megtakarításom sem. Nincs miből ennivalót venni a fizetesig.

2023. febr. 7. 07:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!