Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít a nőknek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a nőknek, a férfi magassága párválasztáskor?

Figyelt kérdés

A kérdésem leginkább a nőkhöz szól, tehát számít e, és ha igen, akkor miért?


Próbálkozom társkereséssel, és észrevettem sok lánnyal való beszélgetésnél, hogy nem szeretnék ha a párjuk kissebb legyen mint ők.

..pedig jómagam is ismerek olyan párt, ahol alacsonyabb a férfi.

Speciel én mondjuk nem vagyok alacsony, de megértem ha ez nem eshet jól, az alacsonyabb férfiaknak.



2023. febr. 6. 11:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Én a kb. 170-185 cm magas pasikat szeretem. 160 cm vagyok.
2023. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%

175-180 között ideális


168 cm vagyok

2023. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
38%

Férfi vagyok, valaha internetes társkeresőket hosszú éveken át használtam.

Tapasztalatom szerint a magasabb nőknek azért kell magas férfi, hogy náluk magasabb legyen. Az alacsony nőknek meg azért, hogy kompenzálják saját alacsonyságukat. Én 180 cm magas vagyok, ezzel a nők igényei szerint az elfogadhatóság alsó határán voltam.

Élőben azért jobb a helyzet, de az internetes társkeresés régen is húspiac volt.

2023. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem kicsit... NAGYON!
2023. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#3

A nök leginkább 160-170 közöttiek, szerintem bőven jó az 180.

2023. febr. 6. 11:27
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
#3 nem akarunk semmit se kompenzálni, én kimondottan szeretek alacsony lenni, csak biológiailag a nálunk magasabb és erősebb pasikhoz vonzódunk általában jobban. Ahogy a férfiak is a szélesebb csípőjű, hosszú hajú nőhöz a keskeny csípőjű, tüsi hajú nőkkel szemben.
2023. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#6

Nekem kimondottan bejönnek a rövidhajú lányok.

2023. febr. 6. 11:31
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
156 cm vagyok és igazából tudatosan sose kötöttem a párválasztást magassághoz. Viszont az tény, hogy általában magas pasikkal randiztam. A férjem is 185 cm magas. Vonzóbbnak találom én is a magasabb férfiakat, ennyi. Ez nem jelenti azt, hogy kompenzálni akarok. Mit kompenzáljak? A férfiak kifejezetten szeretik az alacsony nőket. Sose volt kisebbségi komplexusom emiatt. A férjem magas, széles vállú sportos testalkatú. Biztonságérzetet ad nekem, ami nekem nagyon tetszik. Nem kell ezt túlmagyarázni.
2023. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%
Nekem számít a leendő gyerek miatt főleg
2023. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#9

Erre nem is gondoltam

2023. febr. 6. 11:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!