Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy nekem jóformán nem számít, milyen egy nő arca, csak az, hogy jó teste legyen?

Figyelt kérdés

Már elég sokszor voltam úgy, hogy megbámultam egy olyan nőt az utcán, akinek az arca elég csúnya volt, de a teste meg teljesen normális, jó volt az alakja, nem volt túlsúlyos, se vékony. Formás hátsó, combos lábak. Az ehhez hasonló nők szinte ugyanannyira lázba tudnak hozni, mint akiknek ehhez szép arc is társul.

Ugyanakkor ha egy nőnek nagyon szép arca van, de túl vékony, akkor szinte semmi olyan gondolatot nem vált ki belőlem. Megállapítom, hogy szép arca van, aztán ennyi.


2023. febr. 5. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ki mire élvez
2023. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Most ez mitől ne lenne normális? Minket aztán hidegen hagy, hogy neked ki tetszik meg ki nem. Egészségedre.
2023. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ízlések és pofonok.
2023. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Fogatlan, büdös szájú, igénytelen csak a teste tetszem? Nem köszönöm. Valahol van egy igény az embernek ami nálad nincs.
2023. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Ronda azért ne legyen, de a pénz fontos!

Mindenki válogat ahogy akar.

2023. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Nálam ugyanez van fordítva. Nekem teljesen mindegy, hogy milyen jóképü (vagy sem) a férfi, én a testét nézem. Pontosan azért, mert a fejéröl nem tehet senki, de hogy mennyire kisportolt, vagy éppen elhízott, az csak rajta múlik.

4-es, az ápoltság alap. Akkor is, ha kérdezö nem írta oda. Az ápoltság viszont nem egyenlö azzal, hogy jóképü, vagy helyes arcú. Bör, fogak, haj rendben legyen és ennyi. De hogy nagy kampós orra van, vagy éppen kopaszodik, arról nem tehet senki.

2023. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Én kézmániás és szőrmánias vagyok, mit szólsz hozzá? :D


Hiába néz ki jól és szexi a teste, de ha orangután szőrös mindenfelé, vagy olyan ronda lapát kezei vannak egyszerűen oda a varázsnak és nem tudom miért, lehet beteges, de nem tehetek róla. :D

2023. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A tested jó, de rossz a fej, Hogy került a nyakadra sebhely? Sebhely!
2023. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális - olyan téren, hogy neked ez az ízlésed, és nem olyan ízlés, ami pszichés egészségtelenségre utal (pl. kifejezetten kórosan kövér vagy anorexiás testalkatra, önkínzásnyomokra stb. izgulás).
2023. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!