Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj egy nőnek ezt mondani? Nem számít bóknak?

Figyelt kérdés

Valaki nagyon szép, és megjegyzem, csodálkozom, hogy szingli vagy. Pontosabban nem értem, hogyan lehetsz egyedül.


Ha egy 200 kilós, korpás hajú, törött körmű, lekopott lakkú nő lenne, nyilván nem mondanék ilyet neki, mert adná magát, hogy nem kell senkinek. De mikor ennek ellenkezőjét látom, azonnal meglepődöm, hogy miért vagy, pláne idősebbként (mondjuk 27 felett) egyedülálló.


De amúgy ez egyben költői kérdés is lehet, hogy miért vagy egyedül, érdekel a múltad, mesélj róla? Miért kell egy bókon megsértődni, főleg, ha akár beszélgetéskezdeményezésre is jó?


Illetve ha tényleg sértő, kérlek, írjátok, le, hogyan kellene felvezetnem a miért vagy szingli témát, nők! Mert főleg ez érdekel.


2023. jan. 30. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem onszantukbol vannak egyedul. Es igy már negativ erzekeny pontra tapintottal.

Azert egyedul mert kihasználták átverték megszivatták vagy csalták es ő szakitott.

Akik onstantukbol szinglik azoknak nem tapintottal erzekeny pontra azok nem sertodnek meg

2023. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt sugallja, hogy valami itt nincs rendben. Veheti úgy is, hogy Te miért nem keltél el, pedig szép vagy?

Nem túl hízelgő.

2023. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert belekényszeríted egy olyan helyzetbe, hogy magyarázkodnia kelljen egy idegennek. Mintha bűn, vagy legalább is szégyellni való lenne, hogy szingli, és ez magyarázatra szorul, hogy vajon miért. Talán mindig mellé választ? Vagy olyan szörnyű a természete, hogy senki nem marad mellette? Kevesen tudnak egy ilyen kérdésre kapásból olyan választ adni, hogy azt is megbánod, hogy megkérdezted :D
2023. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem számít bóknak semmilyen szinten sem.

Gondolj bele férfiként tőled (mondjuk tőlem is mindig) ezt kérdezgetnék: hogy-hogy egyedül vagy? Hiszen már majdnem 30 vagy! Ilyenkor már saját vállalkozás / jól fizető állás valami menő cégnél és saját lakás/ház, kocsi, feleség, gyerek "illendő"... bla bla

Ugyanaz a szituáció. Alapból degradáló és ráadásul egy idegennek rohadtul nincs hozzá köze. MOndju ktegyük fel valaki tényleg őszinte választ ad, hogy pl. 5 évig volt depressziós, 10 öngyilkossági kísérlete volt, szexuális erőszak áldozata lett, vagy bármi hasonló durva trauma érte. Érdekes lenne így elkezdeni egy ismerkedést nem?

2023. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nem tetszett soha, mert olyan, mintha a nőnek nem lenne beleszólása: ha szép, akkor viszik és basszák.
2023. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyi más módon lehet bókolni, neked miért ezen az egy klisé szaron kell pörögnöd hogy “há de még egész jól is lehet ha nem sértődik meg rajta”?


A másik meg hogy olyan szép nő ezen a Földön nincs akinél ezt ne sütötték volna már el, (legalább egy nagyszülő minimum) szóval kreatívnak se kreatív.

2023. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Az őszinte válasz érdekel, vagy a polkorrekt változat?


A polkorrekt az, hogy "Nem találom az igazit, mert számomra nagyon fontos, hogy különleges legyen a nagy Ő." vagy éppen a "Miért ne lenne joga a mai világban egy nőnek szinglinek lenni, neked pedig idegenként mi közöd hozzá?"


A valóság pedig a kettő mögött általában az, hogy


"Túl válogatós vagyok, magasabb az elvárásom, mint amit én adni tudok egy kapcsolatban, ezért frusztrált vagyok."


"Lecsúsztam életem szerelméről egy ostoba apróság miatt és már nem tudom visszacsinálni és azóta csak olyanok jönnek, akik árnyékuk régi nagy szerelmemnek én pedig öregszem és ezért frusztrált vagyok."


illetve


"Alkalmi kalandokkal, szexkapcsolattal/szeretői viszonnyal jól elvagyok, esetleg rosszlányokozom és meglehetősen zavar, hogy ezért vannak, akiknek negatív véleményük van az emberről, emiatt már a kérdés is frusztrál."


esetleg "Aszexuális vagy leszbikus vagyok, amiről szintén véleményük van az embereknek, nem kötném idegenek orrára, ezért már a kérdés is frusztrál."

2023. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez számonkérés, nem bók.
2023. jan. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszi te akarsz tőle valamit ha ilyen témáról kérdezed. És valószínűleg ő hozzad cseppet se vonzódik.
2023. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!