Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi egész hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi egész hétvégén részeg az nagyon visszataszító egy nőnek?

Figyelt kérdés
Péntek este berúg, szombat reggel felkel és sörözik tovább amíg el nem alszik , vasárnap már csak 5-6 sört iszik meg ebéd után mert másnap munka.
2023. febr. 4. 12:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
71%

20.


Én absztinens vagyok, így felesleges úgy kezelned, mintha az alkoholisták csoportjába tartoznék.


Csak sajnos nem igaz az, hogy pár év alatt megdöglenek az alkeszek. Sajnos nagyon nem! Ha így lenne, ez egy jobb világ volna.

2023. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

14

Erről beszéltem, most is csak engem igazolsz… nők miatt.. akkor kapcsolatban is innál a legkisebb vitánál. Egyszerűen te így kezeled a dolgaidat. Fogadd el.


Rengeteg férfi-köztük a Párom - pl nem iszik, és pláne nem a nők miatt. Te döntésed, ne más mögé bújj, hogy xar ül kezelés a konfliktusokat és a problémáidat. Ne mással takarót a saját hibáid végett, sosem fogsz így megváltozni.. alkesz lettél, ezt valszottad és választod minden péntek, szombat, és vasárnap. Bármi konstruktívan is tehetnél, de nem..

Szép kis élet.

2023. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

#18


"Alkoholista volt" "2 év után" Mesélj még kérlek.

2023. febr. 4. 13:47
 24/44 A kérdező kommentje:

#22


Hülyeség amit írsz, de jobb lenne ha a kezemmel kezelném a dolgokat?

2023. febr. 4. 13:48
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

24

Mit értesz a “kezemmel kezelni” alatt?

🤣 ha rá akarsz rántani, javaslom igen, én inkább azt tennem minthogy igyak.

2023. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

#25


Vannak férfiak akik a kezükkel rendezik le a vitát egy kapcsolatban. Nem jó dolog ez, de sok nő még ezután is velük marad. Akkor hol a gond a sörrel?

2023. febr. 4. 13:53
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom nem pial, nem agressziv, es nem hazudozik a neten. Van azert egy szint, ami neked meg kicsit tavol van.
2023. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Én alapjáraton utálom a részeges embereket,nemtől függetelnül. Úgyhogy az.
2023. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

26

Akkor problem solved: keress olyat, aki ráizgul a részeg ittas életedmódodra.


Mindig van lejjebb, ez ám az érv emberek! Hat keress akkor egy hozzad hasonló nőt, jobbat úgy sem érdemelsz és ezzel az életmóddal nem is lesz, de úgy látom neked bőven elég ez a szint is.


Nőben is találsz mentális problémákkal, személyiségzavarral küzdőt, drogost, lustát, depresszióst, toxikusat, stb akinek megfelel a szint amit nyújtani tudsz: nem ütöd meg.


Sok boldogságot, neked kell hogy ez megfeleljen, nem nekem. :) neked meg jó így, a szintedet már belőtted, legyen így.

2023. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

29

Mindjart jon a valasz, hogy egy no ne igyon🥱🥱🥱

2023. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!