Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mekkora nettó fizetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mekkora nettó fizetést vártok el egy pasitól?

Figyelt kérdés
2023. febr. 3. 21:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk 1.5 milla folyik be egy hónapban, és simán elmegy egy millió a hónapban, 500-at teszünk félre. Saját ingatlan, hitel, folyik meg az építkezés.. durva mennyire drága minden. 6-700 alatt ne keressen egy férfi.
2023. febr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%

A férfi 800Ezer fölött kezdődik. Emellett legyen saját lakása, kocsija és félretett pénze. Nem gondolod, hogy anyóshoz költözök, vagy az én szüleim tartanak el egy pasit. Legyen önálló. Tudjon főzni, vagy ismerjen jó éttermeket. A ruháról maga gondoskodjon, nem vagyok senki csicskája, hogy majd mosok rá, meg takarítok utána!

Ha családot akar annak legyenek meg a felételei. Ezt egy snassz mezei Tesco-os árúfeltöltő, egy sori dolgozó, egy biciklis futár, egy beteghordó, egy snassz mezei ápló, egy pék, egy felszolgáló vagy épp egy mozipénztáros nem tudja előteremteni. De aki csak ilyen csicska munkára képes az jobb, ha nem is szaporodik tovább.

2023. febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
59%

21

Csak élelmiszerre elmegy havi 400. Ezért nem ertem, amikor itt nyervognak, hogy 1M ft az milyen sok pénz...3 éve még az volt. Most nem...

2023. febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Kattoryory ***** válasza:
0%
Ki a f.aszt érdekel mennyi a fizetése, a sajátom érdekel, abból élek.
2023. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!