Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettó 700as fizetés már elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 700as fizetés már elég egy fiatal(20-30) sugar babynek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 19. 19:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Van amikor egy 200 nettos tobbet költ a párjára mint egy gazdag es nagyobb támasz es egyhajóban evez a nővel, a gazdag meg nem.
2022. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Ebből mennyi az, amit neki adnál vagy ráköltenéd?
2022. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem hinném, hogy egy sugar babynek elég lenne. Aki arra teszi fel az életét, hogy egy férfi külön bejáratú háziprostija lesz, azt nem gondolom, hogy egy polgári életet élő (jómódú) ember meg tudná fizetni.
2022. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell neki megmondani mennyit keresel, ha megadod neki azokat az anyagi javakat, amire vágyik... sugar baby helyett inkabb foglalkozz önfejlesztéssel, önismerettel majd lesz egy normális barátnőd utána... Nem tudom hol laksz, de Budapesten a 700 is átlagfizetésnek számít 1 főre is, nem éppen a habzsi-dőzsi, "Dubajozós" kategória. 2 szobás albérletek kerülnek 200 ezer forintba, akkor számold ki, milyen luxust igényelnél ennyi pénzből.


Félreértés ne essék, egy normális lánynak bőven nagyon jó színvonalon élsz. De a sugar babyk nem ezt az átlag középosztályt keresik.

2022. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"Budapesten a 700 is átlagfizetésnek számít 1 főre"


Te vesszélyesen idióta vagy tessék olvasd el ezt és nem halsz meg hülyén:


[link]

2022. dec. 19. 19:52
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem. A jól kinéző, fiatal sugarbabyknek több,mint 1 milliós nettó fizetés kell. Kvázi, mint egy luxusprostinak.
2022. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez leányfüggő is. Igaz én nem mozgok ebben a témában, de nálunk az egyetem 10 ezres ösztöndíj mellett már 100ezer is jónak hangzik.

De gondolom nem mindegy, mik az igények mindkét fél részéről.

2022. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Nem veszélyesen idióta vagyok (amúgy nő vagyok, és sugar babyként nekem ez nem lenne elég), hanem a jómódú családtagjaink, ismerőseink alsóhangon ennyit keresnek Pesten, a párjukkal együtt meg még többet. Te nem tudod, mi kell egy sugarbabynek, nem a középosztály, mert a fizetésed az.


Pesten 300 ezres nettó (ami kb. Az országos átlag), szinte az életbenmaradásra elég. Próbáltam. ;)


Most vidéken többet keresek, örököltem egy lakást és hányingerem van az ilyen pasiktól, mint te.

2022. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

8

Most nem azért, de az megvan, hogy a "jómódú" nem azonos az "átlagos"-sal?


Pesten valóban felér egy bűvészmutatvánnyal, ha valaki kijön havi nettó 300-ból (főleg, ha albiban van), de ettől még ne állíts olyasmit, ami konkrétan, a KSH adatai alapján védhetetlen.

2022. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

Használd a fantáziád, egy sugar baby szempontjából átlagos. A KSH szerint nem, ez igaz. De a legtöbb sugarbabynek akkor is több kell ennél.


Továbbra se tudjuk hol él a kerdező, van-e lakása, kocsija. Egy sugar babynek ezek is fontosak.

2022. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!