Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg elítélednő, ha ‘fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elítélednő, ha ‘fiatal’ anyuka szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Most fogok végzeni az egyetemen, gyakornokként dolgozom mellette, utána pénzügy mesterszakra megyek, kb 25 évesen fogok végezni.

Nem a munkát szeretném elkerülni, de engem anyukám 43 évesen szült, apukám már nem él. 28-29 körül szeretnék szülni. Endometriózis van a méhemen, ami meg is nehezíti a teherbeesést.

Utána részmunkaidőben dolgoznék, hogy legyen időm a gyerekre és a háztartásra. Anyukám nem ért egyet, pedig nem dolgozik a születésem óta, illetve a párom anyukája se. Szerinte dolgozzak sokat inkább.

A párom (korombeli)a vállalkozásukat csinálja, jól keresnek(több millió Ft havonta), most felesben fizetünk mindent, de szerinte nem sokat változtat majd a dolgokon az akkori fizetésem hiánya.

Mit tennétek ebben az esetben?

22L



2021. márc. 15. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2021. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom ha nem milliomos lenne a pasid, akkor eszedbe se jutna ez.
2021. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

"28-29 körül szeretnék szülni."


Jelenleg is ennyi idősen szülik átlagosan a magyar nők az első gyermeküket. Ebben semmi kirívó nincsen. Nyilván sokan később, sokan korábban, de pont ez kb az átlag, ahány évesen szülni szeretnél.

2021. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiatal anyuka azt jelentené, hogy már most azonnal szülni akarsz.


28-29 évesen egyáltalán nem korai egy baba.

2021. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 28 évesen egyáltalán nem korai. 20 évesen, meg 15 évesen az lenne.
2021. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
2. Vagy pl egy újabb ok, hogy sokszor a férfi 5-10 évvel idősebb legyen a kapcsolatban, mert jó esetben már előrébb tart az életben anyagilag is.
2021. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#2-es Jómódu a családom, nem a páromat tekintem ‘kiútnak’, nélküle se lennék földönfutó.
2021. márc. 15. 21:15
 8/22 anonim ***** válasza:
58%

22 évesen miért agyalsz ennyire ezen, hogy 28-29 évesen korai lesz-e a gyerek? Hány évre vagy előre betáblázva, nekem inkább ez fura.

Egyébként nem, nem lesz korai.

2021. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy elítélendő? Ki mondja ezt? A párod? És nem akarja? Ha nem ő mondja, akkor?... Nem értem. Van az életed, és van benne egy vágyad, amit megvalósíthatsz. Van egy bizonyos helyzeted, amit te valamilyen módon akarsz alakítani. Most... miről beszélünk, kedves?


Képzeld el, sétálok az utcán, a lábamnál van egy húszezres. Most kimondjam, hogy ciki e felvenni? Mikor a lehetőség ott van, jól járok vele, és minden szuper?


Hallgass magadra. Te látod az életedet, te tudod, neked mi a jó, mi a vágyad. Senki nem fogja pontosan látni azokat a kockázatokat és jutalmakat, a terveket, amiket te átélsz. Mondhat akárki akármit, de mindig csak azon információ alapján, amit te adsz nekik, így soha sem lesz teljes a tanácsuk, kivéve ha nagyon szakértői X helyzetnek, és nagyon alaposan adod át nekik.

2021. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy, a 28-29 amúgy sem számít annyira fiatalnak gyerekvállalás szempontjából, inkább átlagos. A többség így csinálja, dolgozik pár évet és ha akar gyereket és a körülmények is adottak, akkor utána bele is vágnak. Karriert lehet 40 évesen is építeni, a gyerek viszont már nem is biztos, hogy összejön olyankor. Főleg ha endometriózisod is van.
2021. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!