Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mekkora nettó fizetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mekkora nettó fizetést vártok el egy pasitól?

Figyelt kérdés
2023. febr. 3. 21:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
500 ezer aztan gci nagy arany, ennyi penz arra eleg, hogy ho vegen is maradjon penzed kajara😂😂
2023. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
55%
Azert 500ból már elég jól elvagyok lazacot kacsamellett ehetek minden nap 😂
2023. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
47%
Hat hogyne, 12🤣 Nem tudod, mennyire keves penz 500K. Nalunk ennyi elmegy 3 het alatt kb.
2023. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Akinek van saját ingatlanja, nem kell hitelt törlesztenie, és nem kokainozik, az 500 nettóból kényelmesen eléldegélhet.
2023. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
Inkább szavazással írd ki.
2023. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
Annyi, amennyiből saját magát el tudja tartani és egy keveset félre is tud tenni. Azaz szépen fenn tudja magát tartani és ne nekem kelljen. Az plusz pont. Én is eltartom magam, ezt a másik is megteheti.
2023. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Elég az, ha kapzsi, osztan tud feketemunkázni a sufniban.
2023. febr. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
44%

Netto 600, és felette, mivel én is annyit keresek!


Fiuk, maximum hány kg.s lehet a nő?

Ugye-ugye? A kettősmérce!

Na mentem futni, hogy ne csak a hozzádhasonló, értéktelen férfiaknak kelljek!

2023. febr. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
41%
Elég ha ugyan annyit keres mint én. 550 ezret.
2023. febr. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
12%

14 Sajat ingatlanom van es nincs hitel, ettol fuggetlenul 500K elmegy 3 het alatt. :) Ha egyedul lennek es en keresnek csak ennyit, ehen nyilvan nem halnek belole, de nagyot alkotni nem lehet ennyibol. Kicsit probaljunk nem az 5 evvel ezelotti helyzetben gondolkodni. Majdnem mindent dupla aron veszel, kajat, szolgaltatast, mindent. Tegnap rendeltem hazhoz egy kisebb bevasarlast, elotte nezelodtem honnan, a Tescoban 900!!! forintert adjak a sima mezei Mizo tehentejet. Nyilvan mashonnan rendeltem, de ez csak egy pelda. Van amit mar nem kapsz meg regi aron sehol. Egyedul 500K-bol kb elvagy es el tudsz rakni honap vegen egy kisebb osszeget is belole, nem tul sokat, de ez lenne az alap, minden ami ez alatt van, az mar a szomoru kategoria inkabb :D Ha mind a ketten kerestek ennyit, az mar idealis. De ha mondjuk ketten egyutt kerestek ennyit, hat, sok sikert. Es ne felejtsuk el, hogy a legtobb embernek nincs sajat ingatlanja meg fiatalon, tehat vagy minusz 150K albira, vagy valami lakaskasszaba amennyit tudnak.

500K jelenleg annyi, mint par eve a 250 volt.

2023. febr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!