Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 2 milliós fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 2 milliós fizetés elég lenne ahhoz h egy átlag nő màr bármilyen pasival kavarjon?

Figyelt kérdés
Ennyinel mar elnezne a pasi hobait nem?
2022. okt. 23. 07:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1%
Láttad a élelmiszer árakat? 2 millióból már csak nyomorogni tudna 2 személy egy hónapban. Vagy ezt csak a nőnek adnád oda költő járadéknak per hó?
2022. okt. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon tetszene a nöknek, de 25+ év felett jellemzöen.

Fiatalabb korosztály esetén inkabb hogy mennyire menö jó a duma társasági izmos mert még ott szülök tartják el és nem jellemzö jövöre gondolás

2022. okt. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem,ha köcsög szóba se állnék vele.
2022. okt. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, de nem. Nem attól függ, hogy kavarok-e valakivel, hogy mennyi a jövedelme. Ha nem tetszik valaki, akkor 2 millió nettótól sem fog tetszeni. Ha csak nyerészkedni akarnék ebből, akkor is hosszú távra kéne terveznem a fickóval, mert rövid távon úgysem kapnék ebből semmit, minimum együtt kéne élnünk, hogy legalább közvetetten járjon valami (pl szép lakásban lakhassak jó környéken vagy valami), annyi ideig meg nem tudnék együtt lenni valakivel, aki számomra taszító, hogy idáig eljussunk a kapcsolatban. Teljesen mindegy, mennyit keres, ez egyszerűen nem így működik.
2022. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát elég vicces lenne hogyha úgy mennek randizni hogy havi számla kivonatot kérnék a fickotol. Ez nagyon kevés ahhoz hogy működjön a kapcsolat. Nem mindegy hogy viselkedik velem egyébként vagy milyen velem.
2022. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem, tudom, konkrétan mit értesz a "bármilyen férfi" kifejezés alatt, de se havi nettó 2 millió, se más összeg nem tudna arra motiválni, hogy olyan férfival legyek, akihez nem vonzódom testileg-lelkileg, akinek nem fog meg a személyisége, akit nem tudok tisztelni, akivel nem hasonló az értékrendünk, stb.
2022. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Bármilyennel biztos nem. Kavarni meg minek? Mi előnye van abból, hogy a pasi mennyit keres?
2022. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Részemről nem. Azért keresek a saját értékrendem szerint eleget, hogy a magánéletemben ne kelljen kompromisszumot kötni az anyagi helyzetem miatt. Az összes kapcsolatom színtisztán a vonzalomról szólt. Volt már fickó, aki komolyan elhitte, hogy ha átutalja a pénzt, majd aláfekszek. Megdicsértem, hogy milyen hülye és jutalmául annak, hogy qrvának nézett, leléptem a pénzzel.
2022. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez ahhoz bőven kevés. Ha a bármilyen alatt most azt erted hogy kifejezetten ronda és/vagy öreg, akkor ennél nagyobb összegekben kell gondolkodni. Andy Vajnának meg Lölőnek sem kétmillió a havi fizuja.
2022. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
nem, 2.1 millió alatt szóba se állnak veled, így jártál
2022. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!