Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tolakodásnak veszik?

Figyelt kérdés
Ha kedvesen, normálisan beszélgetést kezdeményezek velük egy boltban vagy kávézóban és szimpátia esetén elkérem az elérhetőségüket? Ismerkedni szeretnék, de bulizni nem járok.
2023. febr. 3. 14:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem vesszük tolakodásnak. De nyilván ha valakinek "ma a hajszárítómmal fürdök" feje van vagy csak zenét hallgat, ne menj oda, mert ő inkább magába akar lenni egy kicsit.
2023. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ma a hajszárítómmal fürdök :DDD
2023. febr. 3. 14:25
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem a tolakodó a jó szó, hanem a komolytalan. Nevetségesnek tartom, hogy egyesek előtt elég megjelenni és már meg akarnak ismerni és komoly lépéseket tesznek felém. Számomra fordított esetben ennyi nem elég, ez a legalja.


Én el szoktam utasítani ezeket az embereket, nem hiányzik egy olyan ember, aki ennyire elkeseredett, valószínűleg úgyis csak meg akar dugni. De nem vagyok velük flegma g*ci, tisztelem a kezdeményezést, csak más az értékrendünk.

2023. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%

4.


Mert hol kellene ismerkedni és mikor? 12 év közös meló után? Tinderen, mint egy idióta? Vagy majd anyád bemutat az igazinak?


FÉRFI vagyok, BÁRHOL odamegyek a nőhöz, ha tetszik, és a szintem.

2023. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem veszem annak, de 99%, hogy valaszolok kedvesen, majd nem adom meg kedvesen az elerhetosegeimet. Idegenekre nem szeretek idot pazarolni, lehet, hogy lenne belole valami, de eselyesebb, hogy nem, es oszinten szolva van jobb dolgom annal, minthogy idegenekre pazaroljam, hatha jo arc😄
2023. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
2%
6. De akkor hol és kivel ismerkedsz??? Unokatestvér, munkatárs, Józsi bá' a szomszédból?
2023. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

#5: "FÉRFI vagyok, BÁRHOL odamegyek a nőhöz, ha tetszik, és a szintem."


és mondd csak, nagyjából hány %-os a sikerarányod?

2023. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
12%
Ha tetszik rendben van, ha nem rendőrt hívok mert zaklatás.
2023. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
#9: ja, persze, mert azt hiszed, senki nem veszi észre, hogy egy buta, trollkodó incel vagy.
2023. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
8. 100-ból 1, a gyűrű miatt.
2023. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!