Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 évesen hatalmas red flag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen hatalmas red flag ha eddig nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Hol kéne elkezdeni a tarskeresest?
ma 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdés miért nem volt.
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Számomra az lenne, nem is kérdés.
ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rövid idejű se?
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, az emberek többségének volt már ennyi idős korára kapcsolata. A kérdés az, hogy miért nem volt és mi változott, hogy most szeretnél.
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%

Sajnos a mai világban az, a hedonizmusnak van hatalmas kultusza, már az is red flag mostanság ha valaki nem veszti el tini korában.


1

Vajon miért? Tudod vannak olyan dolgok a világon, amihez 2 ember kell, még az is minőségibb kérdés lenne, ha azt kérdeznéd miért nem keni-vágja a quantumfizikát, mert ahhoz legalább 1 ember kell, akármennyire bonyolult is.

ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5, amennyiben azért nem volt neki, mert a kapcsolathoz 2 ember kell, őt meg 14-16 év alatt senki nem akarta, akkor mindegy is, hogy red flag vagy sem a tény, hogy nem volt kapcsolata, hacsak nem szűnt meg az a tényező, ami miatt nem kellett korábban se senkinek.

Érted, mintha azon keseregne valaki, hogy a gyerek nem jár, mikor még ülni se tud.

ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is pont 32 vagyok és még nekem sem volt párkapcsolatom.


Hogy miért?


18 éves koromig stréber voltam, aztán 25 éves koromig vérbeli gamer/kocka, azóta, tehát 7 éve próbálok társat találni, de nem jött még össze. (Amúgy még mindig szoktam gamelni néha, de már nem vagyok függő.)


És még egy dolog. Nagyjából átlagosan nézek ki, de nekem az átlagos külsejű lányok nem tetszenek eléggé, nem látom őket szépnek. Szép, értelmes, érzelmes nőt keresek, de szinte mindegyikük foglalt vagy ha nem foglalt, akkor nyilván válogathat, mert megteheti.


Szűz már nem vagyok amúgy, volt 3 egyéjszakásom.

ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 "És még egy dolog. Nagyjából átlagosan nézek ki, de nekem az átlagos külsejű lányok nem tetszenek eléggé, nem látom őket szépnek."


Meg is érdemled a sorsod:D


"Szűz már nem vagyok amúgy, volt 3 egyéjszakásom."


Egy igazi főnyeremény vagy, ribizlike.

ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

7

Na én meg a csajok nagyrészét kifejezetten szépnek látom, és mégse jön össze semmi sem...


5 voltam.

ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9.


Én is rengeteg szép nőt látok, amikor a városban sétálok. Szinte semmi smink nincs rajtuk és mégis olyan szépek.


"nekem az átlagos külsejű lányok nem tetszenek eléggé, nem látom őket szépnek" - Itt az átlagos külsejűt egyébként úgy értettem, hogy mondjuk 100 véletlenszerűen kiválasztott 25-30 éves nőből az 50. legjobban kinéző. Tényleg sok nő tetszik, de azért nem a nők 50 %-a, szóval szinte biztosan nem tetszene nekem az az objektíven nézve 50. legjobban kinéző. Csúnyának sem látnám, de nem is tetszene.


Kérdező, van 1 nagyon jó tanácsom. Hagyd abba végleg az internetes társkeresést és mostantól csak a való életben próbálkozz. Légy bátor ahhoz, hogy elkezdj nőkkel ismerkedni élőben, beszélgetni, flörtölni. Én sokáig úgy voltam vele, hogy csak a neten voltam nyitott a társkeresésre, de nem jött össze. Ezen a nyáron 2 nagy lehetőségem is volt offline, olyan nőkkel, akiket élőben ismertem meg, szimpatikus is voltam nekik, de elcsesztem. :D


+ 1 tipp: hozd ki a lehető legtöbbet a külsődből. Jó frizura és jó, divatos, testedhez illő ruhák.

ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!