Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akin nagyon nehezen tudok tulépni, igazábol minden azzal kezdodik hogy nekem 14 éves korom ota van egy elképzelt ideál a fejembe személyiségre, es csak az ilyen vagy hasonlo fiuk tudnak belolem erzeseket kivaltani, raadasul az ilyenek is jonnek be, es eddig soha életembe nem találtam meg ilyen fiut aki ilyen lett volna, ha eppen igen, akkor azokkal valamilyen oknál fogva nem tudtam kozelebb kerulni, meg beszelgetesi szintig se. Aztán jött ez a fiu, vele beszelgettem meg minden hasonlok, es neki teljesen olyan volt a személyisége mint amilyet elképzeltem magamnak, pár dolgot eltekintve. Igazábol en hihetetlenul boldog voltam hogy talaltam egy fiut, aki teljesen olyan mint amilyet en elkepzeltem es meg beszelek is vele, mite bevágta 1 honap uttán hogy ő még mindig az exébe szerelmes, es nem birja elfelejteni nem tud rajta tulépni, nyilvan en annyiba hagytam a dolgot, mert barmennyire olyan fiu mint amilyet elkepzeltem, nekem ilyenre nincs szuksegem, akkor inkabb mondtam neki hogy hagyjuk egymást. Azota eltelt egy honap, azota is benne van ez a fiu a fejembe, talan azert mert tobb eve ilyen fiurol almodoztam, es o volt az elso ilyen, en igazabol attol félek hogy mindenkibe őt fogom keresni. igazabol a remény meg bennem van legbelul bar nem remenykedek benne, inkabb csak hiszem, hogy talan megkeres megegyszer engem ez a fiu, de ha nem, akkor nem, igy kellet lennie. Sokak szerint mar az se normalis hogy, hogy hasonlo fiuk tetszenek szemelyisegre kb mindig, de ez azert van mert van egy elkepzelt idealom es valahogy tenyleg csa az ilyen fiuk irant tudok erezni valamit. Nem tudom hogy teljesen el kellene engedjem ezt a fiut, csak tenyleg attol felek hogy most mindenkibe őt fogom keresni, es hogy mas nem fog tudni belolem erzeseket kivaltani, mert amugy belolem nehéz. Arra is gondoltam hogy nem is kellene keresgélnem, es az lenne a legjobb ha magátol tetszene meg nekem valaki.
ma 09:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!