Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsinaljak? Nagyon unatkozom...

Rékaaa8 kérdése:

Mitcsinaljak? Nagyon unatkozom, kellene valami jo progi itthonra meg jovohetre de en sem tudom..

Figyelt kérdés
Budapesten elek, az ikertestverem ma ment taborba, en nem mentem mivel a baratom nemsokara koltozik es vele szeretnek lenni, jelenleg o is taborba van, ma jon haza! Meg igy delutan szeretnek valamit csinalni, de nem tudom mit, nemreg jottem ki a medencebol, mert ott is nagyon meleg volt, el menni nem tudok, mert anyukam nem engedi, jovohetre is kellene valami program, de nem tudom mi... Mivel a baratommal leszek, valahova el szeretnek menni valamerre! Segitsetek!!!!!🙏🏽 Varom a válaszokat!

#program #Programok Otthonra
jún. 30. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Gyakorold kicsit a helyesírást,aztán lehet elmehetnél dolgozni.
jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnezest kerek ha van benne valami hiba. 🙂 Az hogy ekezet nelkul irok, valoszinuleg feltunt neked! Szepen kerdezdtem valamit, es valaszokat varok ra!;) Amennyiben nem tetszik, hogy vannak hibaim, mivel en is egy elo EMBER vagyok, akkor nyugodtan vissza lehet tartani a megjegyzest, vagy szimplan nen reagalni ra! Tovabbi szep delutant neked;).
jún. 30. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Te is, mert lemaradt egy szóköz a válaszodban.:D Kérdező, nem tudjuk, hogy hány éves lehetsz, de ne nekünk kelljen már kitalálni ennyi információ alapján, hogy téged vajon mi szórakoztat. Esetleg nézz sorozatokat, vagy játssz valami játékkal.
jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as valaszolo, koszonom elosszor neked, hogy normalis valaszt adtal nekem! 😊 Koszonom a tanacsot is!
jún. 30. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Illetve tanácsolom, hogy keress magadnak egy kreatív hobbit, ez lehet bármi. Én például szeretek gitározni szabadidőmben, és mit meg nem adnék azért, ha egy héten keresztül csak azzal foglalkozhatnék. Nyilván, nem vagyok már tizenéves, viszont tizenévesen kezdtem.
jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!