Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi próbálkozás után lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi próbálkozás után lehet azt mondani valakire, hogy reménytelen?

Figyelt kérdés

1 éve lettem szingli, azóta fent vagyok különböző társkeresőkön, pl: Tinder, Badoo, de tartós kapcsolatot senkivel nem tudtam kialakítani.


1 év alatt összesen 6 lánnyal jutottam el randiig, abból 3 lánnyal volt egy rövidebb kapcsolatom, de végül mindegyikük leépített :D


Viszont ezekhez nagyon sok lánynál próbálkoztam, nagyon sok elutasításban, ghostingolásban volt részem.


Kb december óta azt veszem észre, hogy matcheim is alig vannak, illetve ha van is, akkor azok eltűnnek, lekoptatnak, felszívódnak, unmatchelnek, stb.


Kezdem elveszteni a reményt, hogy valaha találok párkapcsolatot :D


2023. febr. 1. 12:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Való életben is ismerkedj.
2023. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem tarts most pár hónap szünetet. Pszichésen nem is lehet bírni szerintem a futószalagos ismerkedést. Hidd el, ha lenyugodtál, kicsit kevésbé lesz hol "hisztérikus", hol "úgyse" a hozzáállásod, majd újult erővel belevetheted magad a keresgélésbe. Addig foglalkozz magaddal, találd meg, miben leled az örömed akkor is, ha nem valakinek csinálod.
2023. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%

#7 magadtól vagy ilyen hülye vagy segít valaki?

“Eleve már az hogy nagyon sok lánynál próbálkozol, magában rejti a sikertelenséget.”

Én nem hiányoztam mikor valószínűség számítást tanultunk.

2023. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak azt jelenti, hogy vagy rosszak adottságaid, vagy rossz helyen, vagy rossz módszerrel ismerkedsz.
2023. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha nagyon görcsösen akarsz kapcsolatot úgysem lessz! Ez tényleg random jön, amikor egy kicsit sem számítasz rá :D Nekem mindig valahogy akkor üt be ez a dolog amikor már teljesen lemondok róla és valami másra koncentrálok teljesen.

Ezeken a randi appokon meg szerinted találsz magadnak értelmes nőt? Aki már felteszi magát a húspiacra ott már van valami gebasz szerintem :D

2023. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Te kezded elveszíteni a reményt? 21 éves nőként eddig senkinek nem jöttem be, na ez már a reménytelen kategória, te bőven nem vagy az, nyugi:)
2023. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16: Most miért kell új regisztrációval trollkodni? Ejj-ejj!
2023. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
#17 valakivel nagyon keverhetsz, már vagy 6 éve regisztrálva vagyok ezzel a fiókkalxd
2023. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, 21 éves nő nyilván senkinek se jön be. Főleg ha 6 éve regisztrálva van a gyakorira. Aha.


És 6 éve még nem írtál annyi választ, hogy legyenek pipák a neved mellett. Jó vicc. De ha valós vagy, akkor dobj egy privátot és elhiszem. ;)

2023. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

13: A szerelmi életben ez pont fordítva érvényesül, mint ahogy magyarázod.

Bele kell szeretni valakibe, ez pedig minél nagyobb a merítés, annál kisebb eséllyel sikerülhet, hiszen mindenkivel túl kevés időt töltesz ahhoz, hogy erre egyáltalán esélyed legyen.

Nekem pl. van, hogy 5 éve ismerek valakit, mire beleszeretek.

De most pl. olyanba szeretek bele éppen, akit már 26 éve ismerek.

2023. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!