Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi próbálkozás után lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi próbálkozás után lehet azt mondani valakire, hogy reménytelen?

Figyelt kérdés

1 éve lettem szingli, azóta fent vagyok különböző társkeresőkön, pl: Tinder, Badoo, de tartós kapcsolatot senkivel nem tudtam kialakítani.


1 év alatt összesen 6 lánnyal jutottam el randiig, abból 3 lánnyal volt egy rövidebb kapcsolatom, de végül mindegyikük leépített :D


Viszont ezekhez nagyon sok lánynál próbálkoztam, nagyon sok elutasításban, ghostingolásban volt részem.


Kb december óta azt veszem észre, hogy matcheim is alig vannak, illetve ha van is, akkor azok eltűnnek, lekoptatnak, felszívódnak, unmatchelnek, stb.


Kezdem elveszteni a reményt, hogy valaha találok párkapcsolatot :D


2023. febr. 1. 12:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy és hogy nézel ki?
2023. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem véletlenül mondják, hogy a remény hal meg utoljára. Még a halálos ágyán is reménykedik az ember...


A realitás viszont ennél sokkal sötétebb. Ha az adott életkornak (amiben vagy) nem teljesíted a mainstream elváráslistáját, akkor eleve mindig hátrányban leszel és mindig görgetsz magad előtt egy egyre növekvő tapasztalatlansági, frusztráltsági galacsint, mint a ganajtúró.


De amennyiben teljesíted is van egy peak időszak olyan 20-25 környékén, maximum 30-ig kitolódik, de utána már mikrokörnyezettől függően (vidéken, kevésbé képzett területeken hegyesebb, értelmiségi, világpolgár körökben laposabb, de attól még a görbe görbe marad és lefelé lejt) szépen leszálló ágba kerül.


Vagyis lehet, hogy te 50-60 fölött találod meg az igazit tök véletlenül és igazi Nők Lapja Cafés történet lesz a tiétek. De az esélyek egyre csökkennek.


És nem ez a legrosszabb, hanem, hogy a motivációd is csökken. Mert te egyre kimerültebb vagy, egyre gyengébb, egyre frusztráltabb. Nem egy 20 éves boldog házasság után özvegyültél meg hirtelen, amikor átélted a katarzist, majd lassan helyrejöttél lelkileg és ma már úgy vagy vele, hogy biztos ő is azt akarná onnan fentről, hogy te ne egyedül éld le a hátralevő 20 évedet és egy ilyen lelkülettel több esélyed lesz, mint mikor egyre csak a csalódások gyűlnek, de a sikerek elkerülnek és még azt is megkapod (önbeteljesítő átok), hogy BIZTOSAN azért vagy ennyi ideje sikertelen, mert annak valami oka van (és aki okot keres az találni fog, mindenkinél más lesz az ok és ami a legrosszabb: ha összeszeded magad, a legjobb oldaladat mutatod, akkor meg az lesz a baj, hogy túl normálisnak tűnsz, valami nem stimmel, biztosan valamit rejtegetsz, valamit titkolsz, addig nem nyugszik, amíg ő is le nem rombolja az önbecsülésedet, pusztán jó szándékból, mert meg akarja fejteni, hogy miért nem nősültél meg egy nála sokkal de sokkal szebb hercegnővel, hiszen te annyira de annyira rendben vagy, hogy nem is érti ezt az egészet. És a barátai sem értik a környezetében, a rosszakarói meg még bogarat is ültetnek a fülébe.


Tehát amikor már ilyen kérdéseket teszel fel magadnak, akkor erősen haldoklik a remény.


Ha egy nő írta volna ezt ki az oldalon, akkor már bent díszelegne nála legalább 10-15 privát üzenet. Neked ha van is, az maximum fiúktól ilyen "Együttérzek, tesó, az élet kegyetlen."

2023. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Lefőtt a cappuccino
2023. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert azzal telt az időd, hogy ismerkedtél, randiztál és volt 3 kapcsolatod. Mégis mi más férhetne bele még 1 évbe?
2023. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
de most komolyan sracok, hogy lehettek ennyire hulyek hogy keresitek a parkapcsolatot ? Olyan lyukrafutasok lesznek itt (a szo nem szexualis ertelmeben)… ez egy olyan dolog aminek a semmibol kell megtortennie, es a belsotok fogja azt mondani, hogy “na most jott el az ido”, ez a szanalmas keresgeles soha nem vezet sehova es semmi jora… akik allitjak hogy ott talaltak meg a parjukat azok se huzzak/huztak sokaig, mert a sok szarbol a legkevesbe szarra fanyalodtak, es akkor “na jo legyen” alapon egymasnak estek …
2023. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Amit te tapasztaltál még messze nem reménytelen. Sokaknak 2-3 évben sem jön össze 1 (!!) randi.
2023. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

"nagyon sok lánynál próbálkoztam, nagyon sok elutasításban, ghostingolásban volt részem."


Eleve már az hogy nagyon sok lánynál próbálkozol, magában rejti a sikertelenséget.

Függetlenül attól, hogy találsz-e közben valakit, aki NEKED tetszik.


Elutasítás: annak is lehet egyedül az az oka hogy sok lánnyal ismerkedsz és nem csak azzal, akibe beleszerettél.

Pl. ha valakinek elmeséled azt, amit itt a nyitóban leírtál, a legtöbb/összes lánynak, aki tényleg szerelmi kapcsolatot keres, kizáró ok.

2023. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
24 vagyok csak :D
2023. febr. 1. 13:08
 9/21 anonim ***** válasza:

"1 éve lettem szingli, azóta fent vagyok különböző társkeresőkön, pl: Tinder, Badoo, de tartós kapcsolatot senkivel nem tudtam kialakítani."


Itt két ellentmondásos dolog van. Tudom, tudom, itt az oldalon a párok 90%-a azt mondja, hogy Tinderen ismerkedett meg a másikkal, de valójában mindkét fent nevezett társkereső igazából egy éjszakás kereső.

2023. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Próbálj más társkeresőket, és azért az "életbe" is menj ki, sok lehetőséged van.
2023. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!