Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, aki feszt szardiniákat eszik? Naponta kettőt hármat?

Figyelt kérdés
Van a műszakomba egy lány, aki elég aranyos, nem néz ki rosszul, ápolt is, csak minden áldott nap megeszik leglább kettő szardiniát. Folyamat szadinia szaga van. Eddig nem volt olyan, hogy ne lett volna neki. Beszélgettünk és azt mndta, hogy otthon is ezt csinálja. Van, hogy négyet is eszik. Nem bír meglenni nélküle, sokszor csak úgy magába eszi kenyér nélkül. Tetszik nekem, de nem tudom mit csináljak, nem akarok szardinia szagu barátnőt, ezért vagyok tancstalan.
2023. jan. 25. 10:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
43%
Hát nézzetek hülyének, de ettől a kérdéstől, úgy megkívántam a paradicsomos szardíniát, hogy csorog a nyálam.:( bocs az offért N
2023. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
49%
Én igen. Egyik kedvencem is a szardinia. Baromi egészséges aránylag. Nagyon finom illatú is, de azért szeretném őt is érezni.
2023. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Ma együtt reggeliztünk hogy bírjunk beszélgetni, persze ette azt a szardiniát de nagyon aranyos volt közben. Nem is éreztem már büdösnek inkább olyan megszokott szagnak fogtam föl. Elhívtam randizni amire igent mondott , azt mondta várta már, mikor kérdezem meg. Gondolom akkor is halszaga lesz, de ha ez ilyen, akkor ilyen, eléggé tetszik a nő.
2023. jan. 26. 11:03
 24/24 anonim ***** válasza:
75%
hogyne. köv estimese mi lesz hülyegyerek?
2023. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!