Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mit szólnátok, ha meghívn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok, ha meghívnátok egy férfit vacsorára, és ő kijelentené, hogy mivel edz, csak lazacot hajlandó enni, nem eszik mindenféle bizbazt?

Figyelt kérdés
Természetesen nektek kéne fitzetni és elkészíteni. Belemennétek, vagy túl drága mulatság egy kupakolásért cserébe?

2020. júl. 25. 16:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

1. Nem kezdek olyan prolival, aki "kupakol".


2. Nem étterem vagyok, nincs kívánságműsor.

2020. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De nagyon jó, nagyon izmos alakja van emiatt.
2020. júl. 25. 16:12
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Ő... Férfiként mondom, az ilyen pasit engedd el. Ha heti 5x főznél némi, akkor ok. De csak akkor, ha a lazacot ő viszi. Különben meg azt gondolom, hogy én viszem az alapanyagot, a nő meg elkészíti.
2020. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki "bizbaszként" hivatkozna a főztömre, akkor rövid úton hazaküldeném az édesanyjához, hogy nála követelőzzön.
2020. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

"De nagyon jó, nagyon izmos alakja van emiatt."


Maga miatt. Nem miattam. Nem fogom fizetni az ortorexiáját.


Ráadásul nem főzök randi gyanánt, mert később elvárás lesz.

2020. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen idióta barátom eleve nem lenne, és ha lenne, már ex lenne.
2020. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
16%
"nagyon jó, nagyon izmos teste van" 😁🤣 ha ennyire rá vagy izgulva, akkor szó nélkül megteszed. Pont úgy, ahogy az átlag pasi is megteszi mindent egy jobb nőért. Kontra: neked mint nő, nem garantált a kielégülés (persze fogalmam sincs mennyire megy neked könnyen) így azért lehetnének kétségeid a "megéri" felől ;) #3as voltam.
2020. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7. te miről hadoválsz, én a pasi vagyok!
2020. júl. 25. 16:18
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Mire meghívom magamhoz vacsorára (szex nem biztos, hogy lenne!), már ismerem annyira, hogy tudom, miket eszik, edz, (az ugye látszik is), és a többi.

Étterembe sose hívok meg senkit. Elvi kérdés.

Mondjuk olyan hüjékkel nem szoktam kezdeni, aki azt hiszi, hogy a lazactól lesz izmos. Szóval csak elméleti a kérdés.

2020. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem allnek le vele!
2020. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!