Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Meghívnátok egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Meghívnátok egy lány osztálytársatokat buliba ha csak barátkozni akarnátok vele?

Figyelt kérdés

A fiúval elég jó haverok vagyunk, de nem tudom tetszem -e neki. Mert vagy nem, vagy nagyon bénán mutatja ki. Beszólogat, firkál a füzeteibe, piszkálja a cuccaimat, és amíg sulin belül vagyunk teljesen idiótán viselkedik, direkt húzza az agyamat. Az osztálytársaim folyton mondogatják, hogy tetszem neki, én viszont nem vagyok ebben biztos, pont amiatt, hogy bár elég jóban vagyunk, mégis folyton szívatjuk egymást.(És ő szokta kezdeni.)

Sulin kívül viszont normális lesz, lehet vele értelmesen beszélgetni, egyáltalán nem bunkózik. De ez körülbelül napi 10 perc, amíg együtt megyünk a buszig. Lehet, hogy fél az osztályban kimutatni, hogy mit érez? Mert én elég népszerű vagyok a suliban, ő viszont annyira nem. Régebben is hívott már néha bulizni, de valahogy nekem pont soha nem volt jó, meg ez még tavaly volt, mikor még nem is annyira voltunk jóban, mint most. Most megint elhívott, egy számomra teljesen idegen társaságba, az ő haverjaival(szóval csak engem az osztályból). Ez szerintetek jelent valamit, hogy azt akarja, hogy sulin kívül is találkozzunk? Vagy csak jó havernak tart, és ezért hívott el? De akkor nem lennék neki bővel elég hétköznapokon? Segítsetek légyszi!

17l, 17f



2013. márc. 16. 21:46
 1/1 anonim válasza:
szerintem mnnj el vele és kiderül:)
2013. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!