Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit a lány?

Figyelt kérdés

Üdv

Elmesélek valamit,kíváncsi vagyok,ki mit javasol a továbbiakban.

Új vagyok az iskolában,és van egy lány,akit most láttam először,és nagyon megtetszett.

Szerintem ezt levette ő is,mert amikor láttam,mindig nézett,én is őt,mosolygott,ha valami vicces történt velem.Kereste a tekintetem.

Sajnos ott szerintem elb*sztam a dolgot,hogy nem mentem oda hozzá az első nap.

Második nap írtam neki egy üzenet,hogy nagyon gyönyörű lány,nagyon tetszik nekem,szeretném elhívni egy kávéra.

Ez reggel volt.Nap közepéig semmi válasz,aztán mikor távolról megláttam,tettem felé egy vállrándítást(sajnos ő is rohant,én sem értem rá),hogy most akkor mi van,ő pedig sajnálkozva a fejét rázta.Ezt nem nemleges válaszként könyveltem el.

Majd a nap végén találkoztam vele nagy rohanásban,akkor odaszólt annyit,hogy félreértettem valamit,majd leírja.


Aztán kaptam egy levelet a nap végén,hogy a kávé ok,de X ideje van pasija,szóval ne nyomuljak.

És most ott vagyok,hogy nem tudom ez miért írta.


Tényleg van pasija,de akkor miért tesz úgy,mintha akarna tőlem valamit? Ha van,akkor szarjam le,és nyomuljak rá mindegy alapon?Vagy tartsam ezt tiszteletben?

Vagy nincs neki,csak tesztel,mennyire akarom őt.


Azt tegyük hozzá,hogy nem vagyok egy vagány srác,az önbizalmam nem éppen határtalan,szóval lehet lekoptatás is,mivel az első nap nem reagáltam semmit,pedig akkor kellett volna határozottan odamenni hozzá.


Nos ki mit mond? Próbálkozzak vagy hagyjam a fenébe?

Lányok-fiúk,bárki írhat.


2013. márc. 16. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl erősen indítottál.Máskor az üzenet legyen kicsit visszafogottabb.
2013. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Sajnos ezen változtatni már nem tudok.

Akkor ezek után lenne még értelme beszélni vele?

2013. márc. 16. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én a téged tesztelős verziót erősen kétlem. az viszont lehet h kamu h van pasija. ha nincs akkor vagy ad neked egy esélyt azzal h elmegy veled kávézni de akar hagyni kiutat, vagy csak szimpi vagy neki de nem akar semmit, esetleg talonba tesz mert másra hajt, de nem biztos benne h összejön. ha van barátja és szereti akkor elég hülye h elmegy veled mert valszeg a barátjának se esne jól. van pár lehetséges verzió, de szerintem menj el vele különben bánnád egész életedben viszont ne fűzz hozzá reményeket. szinte semmit...
2013. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat
2013. márc. 16. 22:14
 5/8 A kérdező kommentje:

Ma adtam neki egy mail címet..annyit mondott mosolygva,hogy majd ír,de ő nem adott semmilyen elérhetőséget..

ennyi volt?

2013. márc. 18. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben..hagyd a fenébe
2013. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gondolom azt nem mondta h még ma ír, de ha mondjuk 1 héten belül nem keres fel akkor ennyi volt. de legalább könnyebben lezárható így a téma hogyha bukó, mint ha tudnád te is a mail címét. akkor valszeg tovább kínoznád magad azzal h írogatsz neki, lehet hogy fölöslegesen.
2013. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon-nagyon gyors.

Miért kellett volna az első napon odamenned hozzá?

Nyugo, szerintem is adj neki legalább 1 hetet.

De ha egy suliba jártok, akár több is belefér...

Nyilván ő meg arra kíváncsi, milyen pasi is vagy.

Mi van, ha nem akar a suli bánájával randizni, és még nem tudja, milyen lesz a piziciód?! És egyszerűen kivár...

Szóval, TÜRELEM, minimum 1 hétig.

Te most ne lépj, persze kedves lehetsz, mosolyogni mosolyoghatsz:-)

2013. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!