Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha úgy érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem a lányok úgy undorodnak tőlem a külsőm miatt, mint valami leprástól?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a korombeli lányok szemében kisfiú vagoyk, így ott már jó ideje nem is próbálkozom, mivel nekik úgyis nagy darab, szőrös férfiállat kell, ami én sajnos nem vagyok alig 50kilós, nem magas srácként.

A tini csajok viszont még inkább válogatósak, ők nekik talán kevésbé fontos, hogy nagy darab legyen a pasijuk, de ott meg az arc számít igaán meg a menő ruhák, sajnos én anyagilag semá llok úgy, hogy menő páwa göncökben mászkáljak, másrészt az arcom sem valami tökély

Aztán facebookon is folyton próbálok előnyös képeeket csinálni, ahol jól nézek ki, de a legutóbbi képemre is csak 2 lájkot kaptam összesen lányoktól, azok is jó messze élnek tőlemm és személyesen sosem láttak még.

Egyre jobban el vagyok keseredve, úgy érzem nem tudok vonzó lenni a lányok számára a külsőm miatt és esélytelen vagyok arra, hogy valaha is legyen barátnőm. Nekem már az is megtiszteltetés lenne, ha csak barátkozni szeretne velem egy lány, de még annyira sem kíváncsiak rám. Miért ilyen igazságtalan az élet?!:(

Persze, ha magas, jóképű gyerek lennék meg tapadnának rám maguktól is. :(



2013. febr. 26. 14:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Talán ha feltennél egy képet meglehetne mondani mi a gond a fejeddel.

Attól, hogy vézna vagy lehet segíteni, ha rendesen eszel, akkor egy kis kondizással magadra szedhetsz pár izmot. Nem kell fullra kigyúrnod magad, csak lássák, hogy van rajtad izom. Járj mindig egyenesen határozott léptekkel, mert a kisugárzás rengeteget számít.

Az arcoddal mi a baj?

2013. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Te komolyan like-okra akarod építeni az önbizalmad? Na ez szánalom a köbön. Van más is a világon a csajokon kívül ha rágörcsölsz csak rosszabb lesz. Az élet meg...mindenkinek van gondja, gyerekes azt képzelni hogy csak veled kegyetlen, egészséges vagy nem? Rajatad múlik a jövöd? Ha igen akkor ne hisztizz mint egy kislány hanem tegyél a változásért.
2013. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
küldj képet :D :)
2013. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Úristen, hogy te mennyire retardált vagy! Nekem meg már mennyire elegem van a "ronda vagyok, senkinek nem kellek" mártírszövegtől.
2013. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

# 4/4

Attól, hogy te egy elkényeztett csaj vagy és csak szét kell tenned a lábad,meg fogalmad sincs milyen ronda testben úgy élni, hogy minden lány utál téged a külsőd miatt, undorodnak tőled, látszik, hogy te sosem szenvedtél ettől.

2013. febr. 26. 15:25
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Valóban nem. De a válaszod el is árulja a problémádat. Mivel önbizalom hiányos vagy, ezért a külsődre fogod azt, hogy nincsen csajod, pedig valójában azért nincsen csajod, mert az első nőt, aki ellent mer neked mondani leribancozod. Hát ezért nincsen barátnőd. Mert egy töketlen, szerencsétlen nőgyűlölő idióta vagy.
2013. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

# 6/6

Hazugság, minél rendesebb vagyok a lányokkal, ők annál inkább megbántanak és lerondáznak csak. Hányok ettől a felszínes világtól, de főleg a mai lányoktól, undorító, ahogyan viselkednek és mennyire csak a külső meg a vagyon számít nekik egy fiúban. Persze hétvégente dugatják magukat a helyes, magas fiúkkal meg a pénzes csicskákkal.

2013. febr. 26. 15:35
 8/20 anonim ***** válasza:
Látod, ha így gondolkodsz a nőkről, lányokról, mégis miért várod el, hogy ők szeressenek téged? Azt mondod, hánysz tőlük, meg kollektíven mindegyiket felszínes ribancnak titulálod. Ne csodálkozz, hogy ezzel a nézeteddel a legtöbb nő nem szimpatizál. Talán ne "kedves fiú" próbálj meg lenni, hanem legyél jó ember, és akkor lesz csajod.
2013. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

# 8/8


Hülyeség...

2013. febr. 26. 15:45
 10/20 anonim ***** válasza:
Rendben. Majd ha esetleg az egyik érdeklődni kezd irántad, mondd el neki, hogy szerinted a nők undorítóak, és mindegyik szétteszi a lábát, amint húszezres lát. De mindegyik ám! Tuti könyörögni fog egy második randiért. Sok sikert!
2013. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!