Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha úgy érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem a lányok úgy undorodnak tőlem a külsőm miatt, mint valami leprástól?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a korombeli lányok szemében kisfiú vagoyk, így ott már jó ideje nem is próbálkozom, mivel nekik úgyis nagy darab, szőrös férfiállat kell, ami én sajnos nem vagyok alig 50kilós, nem magas srácként.

A tini csajok viszont még inkább válogatósak, ők nekik talán kevésbé fontos, hogy nagy darab legyen a pasijuk, de ott meg az arc számít igaán meg a menő ruhák, sajnos én anyagilag semá llok úgy, hogy menő páwa göncökben mászkáljak, másrészt az arcom sem valami tökély

Aztán facebookon is folyton próbálok előnyös képeeket csinálni, ahol jól nézek ki, de a legutóbbi képemre is csak 2 lájkot kaptam összesen lányoktól, azok is jó messze élnek tőlemm és személyesen sosem láttak még.

Egyre jobban el vagyok keseredve, úgy érzem nem tudok vonzó lenni a lányok számára a külsőm miatt és esélytelen vagyok arra, hogy valaha is legyen barátnőm. Nekem már az is megtiszteltetés lenne, ha csak barátkozni szeretne velem egy lány, de még annyira sem kíváncsiak rám. Miért ilyen igazságtalan az élet?!:(

Persze, ha magas, jóképű gyerek lennék meg tapadnának rám maguktól is. :(



2013. febr. 26. 14:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

# 10/10

Nem kellek én senkinek sem, épp a külsőm miatt. Akiknek itt küldtem képet azok is leléptek és már nem is írnak. Szóval szívás az élet, ha ronda fiúnak születtél.

2013. febr. 26. 15:54
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor térj át a férfiakra,hátha náluk több szerencsével jársz! :P
2013. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igazságtalanság, hogy a külsőm miatt megvagyok bélyegezve, hogy undorodnak tőlem a lányok és senkinek sem kellek.
2013. febr. 26. 16:17
 14/20 anonim ***** válasza:

Komolyan tegyél már fel egy képet, hogy miért is tartod magad rondának.

Pattanásos vagy? Vagy mi a gond?

Attól, hogy itt szidod a barátnődet, meg sírsz magadon nem lesz csajod, mert ez szánalomkeltő.

Fogadd el magad, vértezd fel magad önbizalommal, és nézd reálisan a dolgokat. Egyáltalán milyen lányoknál próbálkozol? Mert egy üresfejű cicababa nem fog összejönni veled.

2013. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy itt szidod a barátnődet"


Itt szidod a nőket akart lenni, csak már egy kockával előrébb járt az agyam.

2013. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te, elég rondának tartom magam, de ennek ellenére nem fogok leribancozni senkit se. Beletörődtem, hogy nem kellek egy nőnek se, így kell leélnem életem hátralévő részét, ilyen a sors. Neked is bele kéne törődnöd.


30/F

2013. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

# 16/16

Na te vagy a másik bizonyíték arra, hogy a lányok mennyire a külső alapján válogatnak és még minket fújjgonak le, hogy mi vagyunk a hibásak, közben meg a külsőről szól az egész. Én még ronda lánnyal is járnék már, de nekik sem kellek.

2013. febr. 26. 20:30
 18/20 anonim ***** válasza:
Hallod, ilyen szöveggel, ilyen lelki világgal és ilyen masszív szexista nézetekkel ha úgy néznél ki mint a kib.szott brad pitt se kellenél.
2013. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Majd felnősz még agyilag és csak röhögni fogsz egyet ezen a kérdésen, csak idő kérdése. :D
2013. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
használj testápolót, igyál, egyél, kondizz,
2013. ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!