Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért undorodnak egyesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért undorodnak egyesek a smárolástól?

Figyelt kérdés
Nem rólam lenen szó mert én szeretem:D de egyik bartánőm mesélte , h van egy barátnője akinek volt egy barátja a csaj 17 éves ...és egyszer smárolt vele de azután azt monta mien gusztustalan meg nyálsa meg ilyenek...de , h lehet undorodni azt inkább nem élvezetnek éne tekinteni , h közel lehetsz ahoz akit szeretsz_?
2008. dec. 10. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érez annyira jót a másik, és mellesleg béna is, akkor undorító és nyálas lehet :)
2008. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt nem tudom mien volt de szerintem akkor is ...
2008. dec. 10. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok múlik a partneren, hogy jól csinálja-e. Én 16 évesen csókolóztam először, de olyan borzalmasan csinálta a srác, hogy utána rendesen fóbiám volt a csóktól, sőt még néha most is. Valahányszor összejövök azóta valakivel, nagyon nehezen jövök bele a csókolózásba. Akivel az első csókot váltottam, ott rontotta el többek között, hogy rögtön lerohant, semmi bevezetés (hogy először csak szájra pusz, aztán a nyelv) rögtön ledugta a nyelvét a torkomig szinte :S Borzalmas volt... Igazság szerint még most sem vagyok oda a nyelves csókért. Szóval sajnos van ilyen, és mondom, partnerfüggő.
2008. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Huh, akkor nekem szerencsém volt! Persze! Ha nem tetszett neki a srác, akkor elég nagy undort válthatott ki belőle.. szegényke, nem tudja mit hagy ki...

Én 17 évesen csókolóztam először úgy igazán, és nagyon jó volt, emlékszem minden pillanatra. Ahogy odahajolt, ááhh... emlékezetes marad örökre!

2008. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szeretek is csókolózni, meg nem is.Ha nem ápolt a száj, akkor nyílván nem igazán gusztusos..Meg szerintem elsősórban nem a teknikán múlik, hogy jó e a csók, hanem a szájberendezés is rengeteget számít.Szóval ezt nem lehet teljes mértékben tanulni.Meg akinek túl sok váladék van a szájában, hát szerintem az se túl gusztusos... XD

De am ha vki jól smáról, akkor tényleg jó.

2008. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is úgy smároltma előre,hogy röktön nyelves ,közben nemm tudtam :D de én igyis imádok csókolózni,és abba is röktön belejöttem :P
2008. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt egy 25 éves koma írja mármint én ,aki még soha életében nem smárolt,mert nem volt megfelelő partner. Egyszerüen nem találtam,igaz nem is kerestem. Na de bennem is vannak előítéletek a nyálcserés támadással kapcsolatban. Cigarettafüsttől korhadó tüdő,és fokhagyma lehellet,borivás utáni cefreszagú száj, rossz fogak,fáradt reggelinyál,vastag kula a szájban,sárgás fogak soksok lepedékkel,nyelvpenész,csúszkás tapintású száj,szétrepedezett kivérzett kiszáradt ajkak,reflux gyomor/gyomorszáj állandóan nyitva van,és érződik az okádás szag onnat a szived mélyéről/ Szóval ezek a dolgok amik egyszerüen elrémisztenek. De ha tudom,hogy semmi ilyen betegsége nincs az illetőnek,és hogy a szexuális együttlét előtt alaposan kisíkárolta a száját,meg jól átöblítette,akkor egyszerüen képtelen volnék undorodni egy friss csóktól. Csak pár okot probáltam szemléltetni,hogy én péládul milyen esetekben tartanék egy nő szájától.
2010. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!