Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mit szólnátok, ha meghívn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok, ha meghívnátok egy férfit vacsorára, és ő kijelentené, hogy mivel edz, csak lazacot hajlandó enni, nem eszik mindenféle bizbazt?

Figyelt kérdés
Természetesen nektek kéne fitzetni és elkészíteni. Belemennétek, vagy túl drága mulatság egy kupakolásért cserébe?

2020. júl. 25. 16:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen nagypofájú majomtól nem akarnék semmit. Akkor mondd azt a lánynak, hogy viszel magaddal ételt, mert most az edzés miatt külön diétát követsz. De emiatt hadd ne vesződjön már ő...
2020. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
21. Jó, aakkor mondja azt - ha már ő hív meg vacsorára - hogy olyan benga, hogy egy lazacot sem tud elkészíteni. Akkor majd eszünk tojást (de csakis a sárgája nélkül)
2020. júl. 25. 19:44
 23/30 anonim ***** válasza:
90%
Ez a lazacmániás őrült, aki 2naponta feltesz egy ilyen idióta kérdést. Pl.azt álmodja, hogy a nemlétező nője megette a féltett lazacát a hűtőjéből, ezért otthagyta. Mióta gyakorit olvasok, azóta tudom, hogy a zártosztályokon van wifi😂
2020. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nekem ez sok lenne. Nem a vacsorakészítésről, nem a vacsora értékéről van szó, hanem ettől a kíngörcstől, hogy az izmok miatt csak a lazacot hajlandó valaki megenni, a tojást pedig csak a sárgája nélkül. Tiszteletben tartanám az életmódját és tegye úgy, ahogy gondolja, de nélkülem. Számomra az a szimpatikusabb és vonzóbb férfi, akivel lehet élvezni az életet és ebbe beletartozik az is, hogy nem probléma ha nem lazac a vacsi. Akinek ha főzök valami finomat, örömmel megeszi, még ha csak "bizbaz" ahogy fogalmaztad.
2020. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

"olyan benga, hogy egy lazacot sem tud elkészíteni"


Cicuka, ha te folyamat lazacot eszel, van tapasztalatod az elkészítésében. (Vagy a kedves mamának van.) Én lazacot csak nyersen, sushiként eszem, nem vonz a sült lazac. Életemben nem csináltam. Nem várhatod el, hogy egy drága szarral vesződjek, ami lehet kuka lesz.

2020. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Húú, itt aztán vannak öntudatos, emancipált nők. Ők aztán megmondanák a hímringyónak, meg ők kivágnák a lazaccal együtt😄 mit képzel ez? csak legalább nézne már rájuk egy ilyen férfi😃aztán ha még véletlen úgy döntene egy ilyen férfi, hogy na jóvan, levarrom, a bugyitok magától csúszna le😄 a nini meg olyan lenne, mint ha lovat etetnél😃
2020. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Akarom mondani: a nuni😄
2020. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy anyádnak duruzsol a pinája egy kis izomtól, nekem kiszárad az ostoba kisbabáktól, akiket hamiztatni kell.
2020. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
#28-as, anyád jobban tette volna ha azt az adagot is lenyeli amiből te te lettél😃, pont úgy mint a többit😄
2020. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
49%
#28-as, ez így van, nem minden anya, csak a tiéd+te is az vagy:)
2020. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!