Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, aki feszt szardiniákat eszik? Naponta kettőt hármat?

Figyelt kérdés
Van a műszakomba egy lány, aki elég aranyos, nem néz ki rosszul, ápolt is, csak minden áldott nap megeszik leglább kettő szardiniát. Folyamat szadinia szaga van. Eddig nem volt olyan, hogy ne lett volna neki. Beszélgettünk és azt mndta, hogy otthon is ezt csinálja. Van, hogy négyet is eszik. Nem bír meglenni nélküle, sokszor csak úgy magába eszi kenyér nélkül. Tetszik nekem, de nem tudom mit csináljak, nem akarok szardinia szagu barátnőt, ezért vagyok tancstalan.
2023. jan. 25. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
Eszi vagy fürdik benne, hogy olyan a szaga? Mond neki, hogy evés után mosson kezet.
2023. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Nekem ez undorító.


1-es: nem a keze lesz halszagú, hanem a szája és a gyomrából is ilyenkor jön fel ez az átható szag.

2023. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Noren1989 ***** válasza:
27%
Figyelj, lefojtod egy kis citromlével, még jó is lehet.
2023. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

A szardíniának van egy nagyon erős, jellegzetes szaga, ami nem csak a kezén, száján, haján érezhető, hanem az egész térben. Vajon ott lent is jelentkezik ez a szag? Jó kérdés. Én is szeretem amúgy, de már nem eszem mert az egész ház meg lépcsőház bűzlik tőle.

Nem tudom...ha nagyon jó nő akkor nem érdekelne, vannak nagyon jó légfrissítők, erős rágók, illatgyertyák, mostanában teret hódítottak a különböző kezfertőtlenítők...én simán bevállalnám...főleg, hogy szeretem a jó halas p**át. :DDDD

2023. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Ez a csaj hal a tortán 🤣
2023. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Ezt az erős szagot neki is éreznie kell, ill. már mások (családja) is biztos említették neki. Nyilván tesz rá.

Ha annyira tetszik, egyél te is. :)

2023. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

4- "főleg, hogy szeretem a jó halas p**át. :DDDD"

Alfa, ugye tudod, hogy sok gombás hüvelyfertőzéses folyásnak tipik hal szaga van? Persze hogyne tudnád. Még szereted is :)

2023. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Össze.
2023. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
"Tetszik nekem, de nem tudom mit csináljak, nem akarok szardinia szagu barátnőt, ezért vagyok tancstalan." khmm... Kinek képzeled te magad, hogy ha tetszik neked valaki, úgy gondolod egy csettintésre tiéd lehet? Pinát sem láttál még!
2023. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Pedig jó fehérje forrás , csakhàt szaglik, a jó minőségű kaják drágák , a proteinporok szintèn, ha nem tudsz ezen túllèpni , keress egy vegànt, vagy egy duci tortazabàlót, vagy valami gyorskajásat
2023. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!