Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, aki feszt szardiniákat eszik? Naponta kettőt hármat?

Figyelt kérdés
Van a műszakomba egy lány, aki elég aranyos, nem néz ki rosszul, ápolt is, csak minden áldott nap megeszik leglább kettő szardiniát. Folyamat szadinia szaga van. Eddig nem volt olyan, hogy ne lett volna neki. Beszélgettünk és azt mndta, hogy otthon is ezt csinálja. Van, hogy négyet is eszik. Nem bír meglenni nélküle, sokszor csak úgy magába eszi kenyér nélkül. Tetszik nekem, de nem tudom mit csináljak, nem akarok szardinia szagu barátnőt, ezért vagyok tancstalan.
2023. jan. 25. 10:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém meg hagymaszagú volt mindig, szépen felöltözött, kisminkelte magát, majd amikor vittem a melóba éreztem az autóban, hogy borzalma hagymaszagú. Megnyugtatott, hogy a melóhelyén mindenki ilyen.

Azóta én is hagymaszagú vagyok.

2023. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%

Kérdezd meg tőle egyszer, hogy viseli a környezete az erős hal szagot?


Egyébként meg kettőn áll egy kapcsolat...

2023. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Én undorodom a nyers halaktól, meg úgy az összes halételtől, szóval nem jönnék össze ilyen emberrel.
2023. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem, undorító
2023. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
Imádnám! Én is mindig halat eszem, csak én tonhalas dolgokat. Nincs is finomabb étel, mint a hal, rák, kaviár, homár vagy a cápauszony-leves.
2023. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%

Örülj neki, hogy egészségesen táplálkozik. Egyél te is szardíniát és hajts rá.


És vegyél mosómedvét is.

2023. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, a mult szazadban mar a halkonzerv munkahelyen palpusztai sajt kategoria, kabaretrefa volt.

Nekem eletszerutlen.

2023. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

17.


Jó, ilyen elven senki ne egyen semmit.


A legrosszabb szaga amúgy is az italoknak van. Pl. ha van olyan a munkahelyen aki energiaital-függő, akkor annak a jellegzetes bűze kíséri mindenhová, ami rosszabb, mint a szardínia.

2023. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
86%

Jobb, mintha bagózna, piálna vagy energiaitalozna.


Én szeretem is a szardíniát, szóval ráhajtanék. :D

2023. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak el akar ijeszteni. Van olyan munkatársam, aki miatt én is elkezdenék szardíniát zabálni ha nyomulna.
2023. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!