Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is kívülállónak érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kívülállónak érzi magát mikor azt mondják, hogy a férfiak nem annyira válogatósak, mint a nők és azt kapják ami van és ezzel nem tudnak azonosulni?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, hogy a nő választ és a férfi azt kapja ami van. Én nem tudok ezzel a mondással azonosulni. Párkapcsolatra kevés nő szimpatikus és már több nőt utasítottam vissza. Amikor azt mondják, hogy a férfi nem válogat annyit és elfogadja ami van, hát olyankor kevésbé érzem magam férfinak és úgy érzem, hogy a társadalom is lúzernak találna, hogyha elmondanám, hogy nem sok nő tetszik és nem volt még kapcsolatom. Próbáltam lejjebb adni nem egyszer, de nem ment.
2023. jan. 20. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Hiába lázadsz! Csak azt kaphatod meg akivel külsőre meg egzisztencia szempontjából egy ligában játszol.


Nincs olyan hogy egy iskolázatlan tuskó érettségivel majd orvos nőcit kap. Vagy pocakos férfi insta modellt.

2023. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha te minden not visszautasitasz, tehat vagy annyira normalis, hogy nalad probalkoznak, akkor nem luzer vagy, hanem meleg :)

Viccet felreteve, altalaban annal is van valami baj, akinek senki nem felel meg hosszu eveken at, annak ellenere, hogy boven akadna jelolt a kornyezeteben.

2023. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Náci
2023. jan. 20. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A kasztrendszer mukodik, hiaba toroltek el. Te azok koze tartozol, akiknek semmilyuk nincs. Ezert maximum olyan nokkel fogsz tudni kialakitani kapcsolatot, akik szinten igy allnak. Azok a ferfiak, akik tesznek is azert, hogy sikeresek legyenek, azok tobbnyire nem szembesulnek ilyen problemakkal, mint te. Ebben az elnoiesedett, gyerekes, felnoni nem tudo ferfitomegben viszonylag egyszeruen ki lehet tunni, ha akar az ember. A lustasag, igenytelenseg es nihilizmus viszont eselytelenne tesz.
2023. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nőként én sem értek ezzel egyet. Ezt azoknál az ismerőseimnél látom, akik életmódjukból kifolyólag évi 0-2 nővel találkoznak. Értsd: ffiakkal dolgozik, majd szigorúan autóval hazamegy és beül a gép elé sírni, hogy ő nem kell a nőknek. Esetleg leruccan a kondiba és vált pár szót Jucival, akinek kétszer akkora tökei vannak mint neki. Nyilván túlzok, de érted. Ilyenkor valahol érthető, hogy bárkire rávetődik még akkor is, ha az illető enyhén ronda és minden foga keresztbe áll.

Ennél eggyel jobb megoldás az amit te is csinálsz, hogy jársz nők közé. Így többekkel találkozol, több lehetőség adódik és nyilván nem fogsz mindenkivel összejönni, csak azzal, aki tényleg érdekel.

2023. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező te kivétel vagy, de ne magadból indulj ki. Nekem is a legjobb barátom baromi válogatós a nőket tekintve, de ő tudja, hogy ő kivétel ilyen tekintetben.


6. Én jóképű vagyok, magas, van saját lakásom, jól állok az életben. Relatíve könnyű ismerkednem. Én is relatíve sok nőt elkaptam/elkapok, olyanokat is, akik kinézetre nincsenek egy szinten velem, viszont ott van velük a könnyű szex lehetősége és annyira még jól néznek ki, hogy felálljon rájuk és találjak bennük valami vonzót.


Csak ezt a legtöbb férfi nem reklámozza nők előtt, hogy ha ott könnyű, "olcsó" szex lehetősége, akkor arra általában rámennek. A nőkben rengeteg tévképzet él a férfiakkal kapcsolatban, de főleg azért mert a férfiak nem mernek őszintén beszélni saját magukról, hiszen mindig csak az ítélkezés megy folyamatosan mások szexualitásával kapcsolatban. Én se mondom el ezeket a nő ismerőseimnek, de itt most anonim módon igen, az meg nem érdekel, ha valakinek nem tetszik az igazság és emiatt lepontoz.

2023. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ismerősök által összeboronáltaknál előfordul hogy a felfelé ívelő karrierrel és szülei révén gazdag nő összeáll egy "élet iskolájában" végzett szegénylegénnyel... aztán mikor a baráti kör meg ők maguk is családot alapítanak,ide-oda költöznek, lebabáznak... vagyis már nincs a heti alátámasztó szöveg hogy "ti azóta összeilletek mióta ti voltatok az egyetlen szingli nő illetve szingli férfi a művházban" meg az egyéb teátrális hatásvadászat miszerint" ha szakítanátok akkor mindnyájan öngyilkosok lennénk a bánattól" hanem ki ki a maga életét éli akkor szokott rádöbbenni a nő hogy túllőtte a megfelelési kényszert az immár csak inmel ámmal összeröffenő haveri társaság óhaja szerint, és beadja a válókeresetet
2023. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!