Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha az életben mindenhol csak egy kívülálló vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem vagyok emberek közé való. Mert eddig akármilyen kísérletem volt emberi kapcsolat létrehozására mind kudarcba fulladt. Ezalatt értem a barátságokat és a párkapcsolatokat is. Egész egyszerűen nem érdeklem az embereket. L/24
2015. okt. 1. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Külsőre hogy nézel ki?
2015. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha írsz nekem, szívesen beszélgetek Veled, engem érdekelsz.
2015. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hmm, ne add fel, és találsz olyan embert, akivel egy világban jártok :) Különben néha én is így érzem, bár nem hiszem, hogy ugyan amiatt.


24/F

2015. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A külsőm átlagos, de nincs semmilyen különleges stílusom, ápolt vagyok, csinos vagyok.
2015. okt. 1. 18:31
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is szívesen ismerkednék veled, de kizárólag személyesen. :) Ha ez belefér írj privátban.


22/F

2015. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 opened paradise ***** válasza:
Inkább,minthogy tucat légy.
2015. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Írnék neked, mert én is ilyen vagyok, vagy inkább a többi ember ilyen érdek lény... de tuti hogy nem válaszolnál, és erre azt írod, hogy nem érdekled az embereket.
2015. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szerintem menj el pszichológushoz, mert valami nem stimmel.
2015. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miért a pszichológus mit segítene?
2015. okt. 1. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Kicsit el kellene rajta gondolkodnod, mi az, ami téged igazán motivál, amiért hajlandó vagy áldozatokat hozni. A valahová tartozásnak az a legerősebb alapja. Biztosan létezik mindenki számára. Születtél rá.


Vannak szakemberek, akik értenek hozzá, hogy meg tudják mutatni neked a személyiségednek azt a részét is, akit nem ismersz, vagy például gátlások végett nem akarsz ismerni. Van a tudományos pszichológia, és pár ezotéria világ, mint az arckép elemzés, a tenyérjóslás, stb. Az ezotérikusok között nagyon sok a kókler, ne csodálkozz rajta, ha összefutsz velük.


Szintén egy lehetőséged kicsit őszintébbnek lenned magadhoz. Ha 24 vagy, nem hinném, hogy még soha az életben nem csináltál nagyon őrültséget, vagy nem vágytál rá, hogy megtedd. Olyan helyzetben lehet leginkább nyakon csípni a motivációt, és ahhoz nem kell tenned mást, csak merni emlékezni.

2015. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!