Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb társkeresési problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb társkeresési probléma belső vagy rajtunk kívülálló tényezőkből fakad?

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 07:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%

Külön kell választani férfiakat és nőket. A férfiak társkeresési problémái a külsőből és az anyagi helyzetből fakadnak, mivel a nőknek ezek számítanak. Ezek nagyrészt adottak, mindkettőn viszonylag kevés lehetőség van változtatni.

A nők társkeresési problémái két dologból eredhetnek: vagy valamiért elviselhetetlen a személyiségük, vagy saját magukhoz képest irreális elvárásokat támasztanak a leendő párjukkal szemben. Ők ezeken jóval nagyobb eséllyel tudnak változtatni.

2022. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Persze elso, sose erdekelt mennyi penze van a paromnak, van e lakasa kocsija stb szoval mar itt elbukott az elmeleted.
2022. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
#2 Minden férfi tudja, hogy hazudsz.
2022. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogok bizonygatni neked,legutobbi kapcsolatomban is ez volt, megis dobva lettem,pedig semmifele elvarasom nem volt a vagyona fele :) tudjuk h nektek ez fajo pont, nem topmodell csajokkal kellene ismerkedned, te valasztasz szarul.
2022. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
Igen én például azért nem tudok barátnőt szerezni mert "csak" nettó 800 a fizum és sajnos egy nőhőz minimum több milliós nettó kereset kell(legalábbis az itteni gyik népe szerint).
2022. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

#1-es

Abban igazad van, hogy külön kell választani a férfiakat és a nőket, de a legtöbb probléma fejben van.

Nem azért kell külön választani, mert a férfiaknak fontosabb a külső, a nőknek a belső, mert ez egyénenként változik, hogy kinek milyen arányban.

Itt inkább azon kellene elgondolkodni sokszor, hogy miért ilyen párt próbálok találni magamnak és ehhez én mit teszek hozzá. Mert lehet, hogy eleve az nem jó hozzá állás, hogy én kikkel kezdek beszélgetni, hogy aztán elmondhassam, hogy:" megint egy barommal/r.bancal randiztam

Ha eleve csak ugyanolyanokat keresünk, akkor ne csodálkozzunk, hogy mindig ugyanazokat a hibákat rójuk fel.

Meg 2-3...10 ember után el kéne gondolkodni, hogy ha mindig ugyanolyat keresek/választok és ugyanazok a hibái, akkor nem e kellene máshol, vagy mást keresni.

2022. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Az itteni pasik nagy resze idiota incel.
2022. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Belső probléma. Ugyanis semmi más baj nincs, csak az, hogy másokban keresik a hibát, ahelyett, hogy a saját hozzáállását, viselkedését jobban megfigyelné, változtatna rajta.

Nők és férfiak egyaránt!


Lehet itt nagy okosságokkal dobálózni, de minden pasitól ugyanazt hallani: szegény én, a körülmények áldozata vagyok, nem tehetek semmit, a nők meg önző szörnyetegek...

Az egyetlen különbség az, hogy a pasikat sürgeti a farka, ezért felháborodnak, ha elutasítják őket, míg a nők képesek többet várni, hogy ne csak alibi társ legyen mellette...

Ezt nevezitek ti túlzott elvárásnak. Persze, van, aki a pénzt keresi, vagy a kockás hasat és nagyon sokan, akik csak a szerető társat. Csak ezt már nehéz elfogadni, mert akkor ugye nem lenne kit szidni...

Egy csomó pasi ugyanúgy nála sokkal jobb nőt szeretne magának. Ezeket miért nem mondjátok sosem? Miért csak a nők akarnak túl sokat?


Mindenkinek magában kellene keresni a hibát!

2022. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
Kívül álló, Orbánisztánban mindenképp. Ennek az országnak annyi. Az emberek befordulnak, elmenekülnek. Itt te ne akarjál párt keresni.
2022. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Belső. Az incelek azt hiszik, hogy külső, mert képtelenek belátni, hogy nem a valóságot látják.


A legkönnyebb dolog azt mondani, hogy "soha nem lesz x millióm Teslára", és tovább ülni a szarban, mint magadba nézni, és elgondolkozni, hogy "wow, tényleg egy szar ember vagyok, akivel a munkatársai sem akarnak két szót váltani, lehet dolgoznom kéne magamon?".

2022. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!