Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ilyen lanyok? Mashol biztos vannak de itt menyi lenne?

Figyelt kérdés
Olyan lanyok akik szeretik az amon amarth , a gyuruk urat, naruto, shinedown, gnr, szet rogoni az agyad hulyesegeken de tudsz komoly illetve erzelmes dolgokrol beszelni!meg sorolhatnam de ha az alabbiak kozul egy sincs meg akk nem te vagy! Csak ugy vettem eszre hogy az emberek 90% semmit nem er , nincs onnallo gondolataik, masokat utanoznak! Szet mosta az agyukat a media es a televisio na meg a filmek! Kritikat most nem kerek biztos bele lehet kotni de most kihagynam!

2017. júl. 11. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
valaki fordítaná?
2017. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltam a decemberi Amonon és megyek augusztusban is, első sor. ;)
2017. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azonos az érdeklődési körünk, legfeljebb más animékkel, ennek ellenére minden fszságon én nyerítek a leghangosabban és imádok őrült dolgokat csinálni, akár sajátmagam beégetésével is.:D Ugyanakkor komoly embernek tartom magam, ha kell, vagy mikor épp nem feszültséglevezetek, és szeretem megérteni az embereket és mély dolgokról (érzésekről, véleményekről, eszmékről, meg a Mariana-árokról) beszélgetni velük.
2017. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez itt a felnőtt párkapcsolatok. Ha te még ott tartasz, hogy akinek más az ízlése, mint neked, az nem ér semmit és nincsenek önálló gondolatai, akkor van még mit tanulnod az életről. A média neked is átmosta az agyad, te is ugyanolyan média fogyasztó vagy, csak más szeletét érzed magadénak.
2017. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!