Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mostani lányok, nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani lányok, nők nagy része egy 30 körüli férfin miért nem tud elképzelni sem randin, sem máshol egy jó minőségű sportcipőt, miért csak az elegáns gentlemanos cipőt veheti fel egy ilyen pasas bárhol is jár, utcán is?

Figyelt kérdés
Mi ez a beidegződés, hogy csak az ilyen közgazdász stb típusú pasik kellenek, akik hétvégén és szürke, munkamentes nyári hétköznapokon is csakis progresszívan elegáns ruhákban jelenhetnek meg, sem szabadidőnadrág, melegítő, sem pedig sportcipőt nem vehetnek fel, mert nem férfias? Mikor alakult ez így ki,hogy a legtöbb 20 on éves vagy 30 as nő majd szinte csak erre kapó? Ha már valaki ennyi idősen sportos, Nike sportcipőben mászkál stb, az már nem férfias? Nem értem.
2014. jún. 29. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért mert egzisztenciát sugároz. Nem vagyok 30, de ha így öltözöm sokkal többen néznek, mint ha farmer, sportcipő póló van rajtam.
2014. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze van kivétel, de azt látom, hogy 30 körüli férfit minden nő banki szakmával azonosít, csak úgy öltözhet hétköznap is, hogy az üzletember feelingnek megfeleljen.
2014. jún. 29. 13:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Na én csak azt kérdezném, hogy honnan a büdös francból vetted ezt?

Netán közvélemény kutatást tartottál....ez akkora agyf*-sz

2014. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De engem nem érdekelnek ezek a nők, akik emiat néznek meg és emiatt érdeklem őket, hogy egzisztenciát sugárzok. Számomra nem a pénz a lényeg, egy Nike air axot, ha ízléses sokkal szívesebben felveszek rövidnadrággal, mint egy Salamder, S Oliver stb elegáns cipőt és teszek másokra, akik ezt nem csípik.
2014. jún. 29. 13:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem közvélemény kutatást, hanem csak olvasgattam ilyen témában kérdéseket és válaszokat és a 90% arról szólt, hogy egy férfi legyen elegáns ilyen idősen minden nap. Mintha követelmény lenne.
2014. jún. 29. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez úgy hülyeség ahogy van :) 37n
2014. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
De jó, hogy 40 vagyok, így nyugodtan hordhatok sportcipőt melegítővel és akkor bírnak a csajok.
2014. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Különben jól vagy, bizti van akire kell az a plusz, hogy eladhatobb legyen, van akire meg nem. Van aki csoro azt mégis jó csaja van, van akinek a csajozáshoz meg sportkocsi kell. Ha ugy érzed, ugy sikeresebb vagy és jobban futnak utánad a lányok, akkor vegyél fel elegáns ruhát, ha leállnak veled a lányok ugyis ha rövid nadrágban vagy akkor elég lesz az is.. ezt neked kell tudnod.
2014. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a melegítőalsó-edzőcipő kombó, mert olyan büdösprolis. Bocs, de egyszerűen igénytelen. Basszus, olyan nagy dolog lenne egy farmert felvenni, meg egy normális fűzős cipőt? Még a tornacsuka is jobb, mint ezek a f¤s Airmaxok, ráadásul tornacipőt már 1000-ért veszel a kínaiban. A melegítőgatyáról meg az jut eszembe, hogy vagy IQ-hiányos az illető, vagy csak igénytelen, mert farmert szintén lehet olcsón venni a turiban.
2014. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten nem szeretem az öltönyös embereket, akik szabadidejükben sem képesek mást felvenni. Egy randira viszont túlzásnak tartom, hogy az általad említett Nike cipőben és melegítőben menjen valaki. Jó, hogy nem már rögtön hálóingben. Igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy ennél egy tornacipő-farmer párosítás is jobb. Átlagos, de jobb. Egyébként, ha valakinek nincs kisugárzása, és csak az öltönnyel tudja felhívni magára a figyelmet, ott is gondok vannak. Próbáld meg azt mutatni a külvilág felé, hogy teljesen meg vagy elégedve magaddal, boldog vagy és magabiztos. Ha ezt látják rajtad, már is több sikered lesz.

Az én kiszemeltem pl. a lehető legátlagosabban jelent meg egy rendezvényen és egyből észrevettem. Később, amikor rám is mosolygott, már szinte nyert ügye volt. Nem kellenek ide öltönyök, csak egy jó kisugárzás.

2014. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!