Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb társkeresési problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb társkeresési probléma belső vagy rajtunk kívülálló tényezőkből fakad?

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 07:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

#10


Az incelek nem a valóságot látják, de te sem.

A külső igenis lehet oka annak, ha valakit sorozatban utasítanak vissza.

1-es válaszoló pedig abban téved, hogy ez nem csak a férfiaknál igaz.

Ha egy nő túlsúlyos/trampli, arcra sem szép, neki is nagyon nehéz.

2022. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted az, hogy valaki nem törődik a külsejével, nem tükrözi a belsőt valamilyen szinten?


Borzasztóan kevés ember van, aki annyira qrva ronda, hogy ne kelljen senkinek.

2022. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb társkeresési probléma a saját belsőjéből fakad mindenkinek. Azt érdemes reszelgetni, nem a másikat megváltoztatni.
2022. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%

Most tegyük fel, tetszik neked 7 csaj a környezetedből, de te nem jössz be egyiknek sem.

Tetszel egy nyolcadiknak, aki viszont neked nem tetszik.

Akkor ezzel te ki vagy segítve?

Aligha, inkább maradsz egyedül.

Vagy összejöhetsz vele kényszermegoldásként, de nyilván nem erre vágysz.

Persze nők esetében ugyanez.

2022. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nem problémának mondanám vagy hibának, hanem oknak - és az meg szinte mindenkiben van, aki nehezen ismerkedik. Mert az elég ritka, hogy valaki tökéletes legyen, és csak a keresete meg az arca a hiba. Pl. alapvetően nehezen indul az, aki pl. introvertált, aki nehezen ismerkedik, akinek nyilvánvalóbb pszichés gondjai vannak... ami nem feltétlen rossz személyiség, de az emberek többségének nem vonzó. És akkor még nem beszéltünk arról, ha valakinek unalmas a személyisége, aki szakbarbár, aki betegesen féltékeny, aki nem képes kulturált és nem ijesztő módon ismerkedni, aki nem tud / akar megnyílni másoknak...
2022. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Nyilván szerencse kérdés is, egyértelműen, meg körülményektől is függhet, hogy pl. hol él az ember, kik veszik körül, de összességében hiába ideális minden körülmény, és még a sors is összehozhat egy hozzád illővel, ha a belső körülményeink nem jók, akkor az nem lesz jó. Mert haaz ember maga káoszos, akkor vagy nem ismeri fel a jó partnert, vagy lesz ugyan valamilyen partnere, de az nem ideális nem jól jönnek ki, vagy sokáig tart ki nem megfelelő partner mellett, vagy épp hozzá illő partnerrel össze is jön ugyan, de szabotálja az egész kapcsolatot, mert belül azt se tuja ki ő, mit akar, hogy kell egy kapcsaaltban viselkedni stb.


Szerintem sok ember, főleg férfiak hajlamosak párkapcsolatra vágyni, és kb. bármilyenre, csak legyen valamilyen: ez az önszeretet és öntisztelet hiánya, meg a felelősség áthárítása. Hogy majd nekem egy másik ember jelenléte fogja megoldani a gondjaimat. Majd ő tesz boldoggá. Holott hát ha én magam nyomorult vagyok meg boldogtalan, akkor azért a másik embernek nem leszek túl kellemes társaság.

Viszont ha én ismerem és elfogadom magam, és tisztelem magam, akkor egyrészt nem engedek bárkit meg mindenféle embert magamhoz közel, nem fogadom el azt, ha valaki lehúz, ugyanakkor én is tudok a másiknak adni azt, amire épp szüksége.


Elég ritka, hogy egy egészségesgondolkodású embernek ahhoz legyen kedve, hogy egy boldogtalan, keserű, nyomorúságos ember körül legyeskedjen huzamosabb ideig, pláne járjon vele.

2022. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
16. Arra nem gondolsz, hogy annak a boldogtalan, keserű, nyomorúságos embernek így alakult az élete? Hogy egy olyan családba született, ahol nem vetette fel őket a pénz és még meg is verték, szekálták is? Mennyire vágyhat egy ilyen ember a szeretetre? Szép számmal vannak ilyenek és ti a földbe döngölitek őket! Igen, nekik az is boldogság lenne, ha valaki megfogná a kezüket!
2022. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%
#17 A nők - különösen a feministák - szerint amelyik férfi nem született gazdagnak (igen, az is általában születéskor dől el) és jóképűnek, az alsóbbrendű lény, és csak megvetést érdemel. Nőkre ez természetesen nem vonatkozik, ők mind tökéletesek.
2022. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18. Én is ezt tapasztalom. A kisugárzásukból érzem hogy nem érdemes még szóba sem elegyedni velük, mert túl sokra tartják magukat. Mondom ezt úgy, hogy engem szerettek. De ami most megy...
2022. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!