Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az internet tette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az internet tette tönkre a társkeresést?

Figyelt kérdés
Olvastam az oldalon egy választ, miszerint az internet tette tönkre a természetes, való életben zajló társkeresést. Elgondolkodtató... Vagy csak egyszerűen a herceg/hercegnő hajhászásával az emberek túl magasra teszik a lécet?

2023. jan. 10. 07:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, mit értünk "internet" alatt.

Ha a Tindert vagy más társkeresőket, akkor szerintem nem. Pedig én viszolyogtam tőlük, valamennyire még most is. Sokra mentem ezzel a "kényeskedéssel", nekem sem volt x évig semmi lehetőségem, mert az életstílusom nem biztosított. Már bánom, hogy nem tettem félre korábban az ellenérzésemet, rengeteg értékes évem veszett kárba.

Ha az interneten elérhető különböző tartalmakat, akkor viszont valamelyest igen. Kitolta az ingerküszöböt, az egekbe emelte az elvárásokat.

2023. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%
Net a nőknek segít hogy nagyobb választék közül tudják kiválasztani a jó adottságú és gazdag férfiakat. A férfiaknak meg kárt okoz mert aki csak egy atlagoska az már nem kap nőt.
2023. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a személyes ismerkedést, a valódi emberi kapcsolatokat igencsak rontotta.

De nem kötelező....

2023. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Meg a zemberek, a sok renklám, a h*e filmek, az emberi idegrendszer egyre rosszabb, a szülők sem tudnak megfelelő mintát adni/mutatni a gyerekeinek. Totál összetett téma.
2023. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

Az Instagram tette tönkre az ismerkedést, mostanában minden csaj oda töltögeti a fotóit, lájkok ezrei zúdulnak rájuk, válogathatnak a gazdag pasikból, az egyszerű Józsinak meg nem jut semmi.


38 f incel

2023. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%
5: kivel? Más férfiakkal?
2023. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Internet és a média egyaránt tönkretette a valós kapcsolatokra épülő normális ismerkedést. Manapság mindenki a közösségi médiát használja és ott persze hogy sokaknak könnyebb az ismerkedés mert ott nagyobb a választék, de emellett a normalitást rendjét sajnos felrúgjuk mert milyen jó is volt a régi szép időkben internet nélkül offline világot élni és az emberek között sokkal kevesebb ellentét volt és férfi meg nő sokkal jobban szót tudott érteni egymással és akkor még incelség és femcelség sem volt, utóbbi a média miatt jött be. Régen sokkal könnyebb volt ismerkedni hiába nem volt internet amin manapság nagyobb a felület de nem mindig a nagyobb felületen lesz nagyobb a siker, ez miatt vannak sokak eltévedve nagyobb felület jobb ismerkedési arány ami nagyon nem így van. Nagybátyám a 70-es években egyszerre 5 csajt megtudott fűzni élőben, nekünk mostani pasiknak internetről 1 normális nővel nem sikerül kapcsolatot kialakítani mert a szőke hercegre várnak a fehér lovon és ha mi ezt szóvatesszük neki akkor mi vagyunk az incel nőgyűlölőek. Kb így működik az internet. Amióta bejött az internet és a média azóta férfiak és nők között egyre nagyobb ellentétek jöttek mert ezt neveli belénk a média hogy legyen mindenki celeb, incluencer, modell azaz jól nézzen ki és így meg a normális melós emberek elértéktelenednek szépen lassan. Régen a nők de még a férfiak is a melósokat Istenítették hogy mennyi jót tesznek a társadalomnak munkájukkal manapság ugyanígy a médiában szereplő embereket Istenítik hogy ők is mennyi jót tesznek a társadalomnak hogy nevettetnek minket stb, de a röhögtetős médiát nem célszerű összekeverni a melós által a bolygóért és az emberiségért tett munkájával ami szimpla nevetésnél sokkal többet ér. Amúgy kérdező én válaszaimba olvashattad azt ami a kérdésed kiírására ihletet adott.
2023. jan. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!