Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik felszín alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik felszín alapján döntöttek egy leendő kapcsolatról azok nem szégyellik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel egy barátság vagy kapcsolat előtt álltatok valakivel. És csupán az adott személy külseje miatt leléptettek. Utána nem volt az érzés hogy ösztönlények vagytok. És megbántottátok azt aki amúgy jó fiú volt?
2022. dec. 31. 08:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Kerdező! Tr mi alapján döntesz? Összejönnél tulsulyos/nem szép nővel?
2022. dec. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Sose lesz vége ennek a sok brmsgnak...🤦🏻‍♀️
2022. dec. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

A barátságnak semmi köze részemről a külsőhöz. Bár talán itt is van egy határ, mert egy igénytelen, büdös illetővel kellemetlen egy légtérben lenni. De ez egy olyan dolog, amin tud változtatni, ha akar.

Párkapcsolatban meg csak egy ultra igénytelen, önámító, esetleg számító illető lenne olyannal, akihez nem vonzódik.

2022. dec. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Nálam az kizárja a jófiúságot, ha úgy akar megdugni, hogy pontosan tudja, hogy én nem kívánom, nem akarom, és nem élvezném. Az ilyen csak ki akarja élni magát a testemen, és nem tekint embernek, csak lyuknak.

Szóval a legnagyobb lelki nyugalommal mondok nemet, és egyáltalán nem bánom meg. Se akkor, se később.

Sőt, újat mondok: attól, hogy nem illettünk és szakítottunk, még mindig azt gondolom, hogy mindkét exem nagyszerű ember. Idöben beláttuk, hogy ez köztünk nem működik, és nem azért szakítottunk, mert meggyűlöltük egymást. Nem bánom egy percét se az együtt töltött időnek.

Tanultam magamról sok újat, és legközelebb okosabb leszek. Ha úgy tetszik: válogatósabb lettem.

2022. dec. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
8%
A nőkben fel sem merül, hogy a külsőségeken kívül más alapján is meg lehet ítélni egy embert - szóval nem.
2022. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Na, a mai jó fiú. 😁 Az pont nem az ösztönlénység, ha nem jövök össze olyannal, aki nem tetszik, meg nem is szimpatikus, nyilván végiggondolom. Mivel bántanám meg ezzel azt az állítólagos jófiút? Én sem tetszem mindenkinek, el sem kezdek beszélgetni olyannal eleve, akin látom, hogy nem vagyok az esete, nemhogy egy párkapcsolat felmerüljön. Barátságnál meg mindegy , hogy ki hogy néz ki, ott a közös témák, hobbyk, hasonló értékrend, humor, világnézet számítanak. Miért legyen két ember között bármiféle kapcsolat, akikben semmi közös nincs? Max számításból, valami érdek miatt tesznek ilyet egyes emberek, de ennek semmi köze sem a barátsághoz, sem az igazi párkapcsolatokhoz. Mit kellene szégyellnem azon, hogy nem vagyok számító, nem használom az embereket, nem unalomüzésre kell valaki, meg nem hitegetek, áltatok senkit? Aki ezeket várja egy emberek közötti kapcsolattól, az nem jó fiú, hanem egy jellemtelen patkány.
2022. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagy te jó fiu.

Mellesleg te biztos kifejezetten ronda nőknél próbálkoztal, ugye?

2022. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Sosem bántam meg. Szabad nő vagyok szabad akarattal. A legfontosabb számomra a saját lelkem, nyugalmam, boldogságom, nem pedig a másé.

Egyébként nem tudom, hogy gondoltad…az állítólagos jófiúidnak milyen érzès lenne, ha csak szánalomból lennénk velük?

Mert megalázó lenne, jobb ha tudod. Nincs olyan, hogy valaki egyàltalán nem tetszik, de megismerem és már igen. Van egy hatàr. Aki határon belül van, azt nem is utasítjuk vissza a külseje miatt.

Egyszer egy incel akart baràtnőjének és nem értette, hogy miért nem adtam időt. Nem fogta fel, hogy idővel sem fogok vonzódni.

Én személy szerint sosem voltam/maradtam olyannal, aki nem felelt meg, mert simán megcsaltam volna, úgyhogy inkább szakítottam.

Bàr volt egy idióta, aki elnézte volna, hogy 1x lefekszem mással, csak maradjak vele…:D

Száz szónak is egy a vége:jellemtelen idióták vagytok a valóságtól elszakadva.

2022. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%

"A legfontosabb számomra a saját lelkem, nyugalmam, boldogságom, nem pedig a másé."

👌

N 30

2022. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha valakihez nem vonzódom (ami amúgy jóképű ferfiaknál is előfordul), akkor később sem fogok. Nem kell ezt túlgondolni. Pont attól érezném rosszul magam ha ingyen prostit játszanék szociális alapon és sajnálatból feküdnék össze férfiakkal, mert hát olyan kedves, aranyos, megérdemel egy esélyt, nem baj, hogy nem tetszik. Volt ilyen kapcsolatom, soha többet. Mellesleg pont ebből a jófiúból jött elő a pszichopata szakításkor. Annyira nem akarta elfogadni, hogy rendőrségi ügy lett belőle.
2022. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!