Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mitől van? Miért érzek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Pár hónapja (pontosan 2) összejöttem egy lánnyal. De úgy, hogy egyáltalán nem voltam szerelmes belé, mert ilyen full barátságnak indult a dolog, aztán több lett belőle.

Viszont egyáltalán nem voltam szerelmes a lányba, és külsőleg is csak ilyen átlagnak mondanám. (Elnézést, ha lenéző voltam.) De úgy voltam vele, hogy miért ne, ha egyszer jól érzem magam vele. Aztán most kicsit elgondolkodtam ezen a 2 hónapon. Eddig vele voltam a legfelszabadultabb. Ugyanis ő elfogad úgy ahogy vagyok, minden f*szságommal együtt. Illetve, úgy voltam vele, hogy mivel nem vagyok belé szerelmes, ezért le*zartam mit gondolt. Nem görcsöltem rá arra, hogy mit vegyek fel ha vele vagyok, vagy hogy hogyan viselkedjek. Csak adtam magamat ahogy jólesett. És ő mindig elfogadott úgy, ahogy vagyok.


Szemben a régi kapcsolataimmal. Eddig mindig nagy szerelemmel indult az összes, és mindig az lett a vége, hogy túlgondoltam/stresszeltem valamit, mert atom szerelmes voltam a lányba, és mindig azon rágódtam, hogy ő mit fog gondolni rólam. És hát ők meg ezt a tökölést nem nézték jó szemmel, és persze, hogy pár hónap után kidobtak.


De most meg olyan összevissza érzések vannak bennem. Hogy lehet az, hogy nem vagyok szerelmes, de mégis jobban érzem magam a mostani kapcsolatomban? Nagyon fura érzés, ilyet még sosem éreztem. Felszabadult vagyok, és nem igazán tudom körülírni ezt az egészet.



2021. jún. 9. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálok ahhoz, hogy felnőttél! Nemsokára rá fogsz jönni, hogy életedben először, tényleg, szerelmes vagy..
2021. jún. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is vannak ilyen pasi haverjaim akikkel olyan jo hogy nem vagyok zavarban(eklentetben azzal akivel jàrok),de pont azert mert NEM vagyok belejuk szerelmes..es az se erdekel ha par honapig epp nincs kontakt se koztunk
2021. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

És amúgy mit gondolsz a lányról?

Mit kedvelsz benne, miert szeretsz vele lenni (azon kívül hogy elfogad), mi hiányozna belőle hogy ha nem lenne?


De sanszos hogy szerelmes vagy csak nem veszed észre:D

2021. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Mennyi idős vagy? Én nem vennék rá mérget, hogy ez szerelem. Simán lehet ilyen egy nagyon jó barátság is két ember közt (mínusz szex).

Nem azt mondom, hogy nem lehet kapcsolaton belül is barátoknak is lenni, de azért ott van az a plusz.

Most azért vagy felszabadult, mert nem akarsz megfelelni, tök mindegy, mit gondol rólad. De ez simán megtörténhet egy más ember mellett is, akivel azért megvan a kapcsolathoz szükséges többi dolog is.

2021. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!