Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen találtatok párt?

Figyelt kérdés

40 éves nő vagyok, most váltam el, fél éve.20 évig voltunk házasok, de megcsalt, így külön folytattuk. 3 gyerek is van, akik velem maradtak.

Most tartok ott hogy ismerkednék, de így már más mint 18-20 évesen. A gyerekeim közé nem akarok egy "idegent" becipelni, és a

testemmel sem vagyok elégedett, ezek gátolnak engem a társkeresésben. Az arcom kifejezetten szép, mások szerint, de a szülés nyomai ott vannak rajtam és igy nincs önbizalmam.

Írnátok nekem akik így éreztek és utána még is találtak párt?



2022. dec. 25. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
hány évesek a gyerekeid? pl. sok férfinál ez is gond...
2022. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A legkisebb 8 éves, 11, és 17 a nagyobbak
2022. dec. 25. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Sok sikert kívánok neked. Együttérzek. 4 éve nincs senkim elváltként, bár nekem 5 és 16 éves a 2 gyerekem. 40N


Nekem azóta se jött össze, mert a korosztályomban mindenki csak szexkapcsolatot akarna, az meg nekem nem pálya. Így egyedül vagyok 4 éve. Viszont ismerek olyat, aki fél éven belül válás után már újra kapcsolatban lett egy 4 éves gyerekkel egy alig 1 éve elvált 2 gyerekes (9 és 11 év) pasival.

2022. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
A válás után két évvel lett új kapcsolatom, de asszem nekem szerencsém volt. Nem voltam "aktív" társkereső, a véletlen hozta, hogy találkoztam a mostani párommal. Akkor 6 éves volt a gyerekem.
2022. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvált nő a párom 3 hozott és egy közös gyerek.

A szitu annyival másabb, hogy Ő 27 évesen tartott ott mint Te kedves kérdező, és a #3-as. Titok? Az nincs benne. Szerencse annál több már 14. éve "szívjuk egymás vérét", de élvezzük minden percét.

Nem feladni!!! A remény hal meg utoljára. Mikor azt hiszed mindennek vége, akkor kezdődik el igazán. Ezeket figyelembevéve sok sikert nektek.

2022. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

44 évesen váltam 20 év után. Egy 10 éves gyerekkel és egy naggyal, aki már önálló. Még el sem váltam, mikor lett egy kapcsolatom egy egyedülálló férfival. Itt ismertem meg a gyakorin. Arra jó volt, hogy túl jussak a váláson. 2 év után szakítottam vele, mert vágytam egy komolyabb férfira, akivel lehet tervezni. Regisztráltam egy társkeresőre. Ott ismertem meg 2 hónap múlva a mostani párom, aki tökéletes, egy álom pasi nekem. Összeköltöztünk, nagyon boldogok vagyunk, gyerekemet is nagyon szereti. Vidéki kisvárosban élek. Nem voltam egyedül 2 hónapnál tovább. Pedig válogatós vagyok. A párom pár évvel fiatalabb nálam, helyes, vagány, mindenben segít, szorgalmas, sok mindent meg tud csinálni otthon, engem a tenyerén hord, alig hiszem, hogy ilyen szerencsés vagyok.

De ezek szerint nem lehetetlen másnak sem. Én is azt éreztem, hogy több~ nem akarok senkivel együtt élni, de ő megmutatta, hogy van, akivel jó.

Sok szerencsét kívánok neked is!

2022. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

Az számít h kívül belül

Toppon legyél.


Úgy kell öltözködni mint egy 2 lábon járó szexreklam. Csak ez számít nekik! Erre mozdulnak. Azzal ne foglalkozz hogy most milyen az alakod. Edzel kicsit még olyan ruhakat veszel fel. Fejre mennyire öregszel?


Na meg kisugárzás h azt közvetítés h te nagyon jól érzed magad a bőrömben. Ha jó dekoltázs van azonnal akad pasid.


Türelem játék, Szerencsèn is múlik.


Hamar össze fog neked jönni.

2022. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!