Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egyedülálló anyukák, hogy...

Egyedülálló anyukák, hogy találtatok párt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyedülálló anyukákra lennék kiváncsi, hogy gyermek mellett mennyire könnyű párt találni aki el is fogad gyermekeddel együtt?

Én is sajnos egyedül nevelem kisfiamat.


2022. dec. 4. 14:01
 1/9 anonim válasza:
Internet?
2022. dec. 4. 14:17
 2/9 anonim válasza:
Sehogy.
2022. dec. 4. 14:36
 3/9 anonim válasza:
Akár itt is! 🙂
2022. dec. 4. 15:40
 4/9 anonim válasza:
én szívesen ismerkednék!
2022. dec. 4. 15:47
 5/9 anonim válasza:

Ha találunk kölcsönös szimpátiát és mindketten beleférünk egymás elképzelésébe, akkor akár még itt és most is elkezdődhet valami.

50+Ffi

2022. dec. 4. 15:57
 6/9 anonim válasza:

Ugy hogy brutal jol nezel ki vagy pedig lejjebb adod az igenyeket.

Ha nem tatlsz part akkor sem oregszel meg egyedul mert mikor felno a gyereked akkor nem szamit a legtobb embernel mert kulon eletet el, igy konyebb talalni part.

2022. dec. 5. 01:25
 7/9 anonim válasza:
Merre laksz?
2022. dec. 5. 12:29
 8/9 anonim válasza:

Nem könnyű. Volt már párkapcsolatom a válásom óta (rég váltam el, 10 éve…), de most egyedül vagyok.

A külső sem minden ám (normálisan nézek ki, rendezett körülményeim, jó munkám, jövedelmem stb. Van), a gyermekem sem pici már… bizonyára szerencse is kell ehhez az egészhez és sok-sok kompromisszum.

2022. dec. 5. 19:31
 9/9 anonim válasza:
Neket próbálkozom, több helyen is, de eddig semmi. Egyszerűen aki szimpatikus az eltűnik, randi fél év alatt egyszer. Jelentkező akad, de általában nem stimmelnek a dolgok. Szóval azt nem tudom még, hogy a gyereket mennyire fogadják el a gyakorlatban.
2022. dec. 6. 11:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!