Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincas nőként van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nőként van esély túrán, futáson ismerkedni? Esetleg úszás kapcsán?

Figyelt kérdés

Anno egyetemen nem jött össze kapcsolat, azóta jártam egyetemre estire, a COVID ellenére voltak ismerkedések, de nem sikerült. Munkahelyen is majdnem sikerült csak.

Filmek nem érdekelnek, társasjátékozni és szerepjátékozni nem szeretek.

Sok dolog érdekel, de nem populáris dolgok. Esetleg a sport jöhet szóba, az fontos számomra.

Szerintetek van esély élőben ismerkedni ezeken az eseményeken, helyszíneken?

Az a félelmem, hogy itt kevés a szingli férfi és aki van, az se feltétlen feltételezi rólam, hogy én szingli vagyok.

Munkahelyen van esély ismerkendi? Sok férfivel dolgozom.


Van esélyem? :( A netes nekem nem működik, vagyis én nem úgy működöm...


2022. dec. 19. 21:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Hahó, már nő vagy, nem srác-okat kéne "vonzani", hanem férfi-akat, pasi-kat, fickó-kat... :)

Sok sikert!

A futás, túra jó ötlet, úszás nem igazán...

2022. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
persze, hogy van.
2022. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
A túrázás szerintem jó lehetőség ismerkedésre. Egy egész napos kikapcsolódás, amikor valószínüleg elég jól egymásra lehet hangolódni. Én is szeretek és jó ötlet. Az úszás inkább magányosabb. Meg nem olyan jó megszakítani. Olyannal lehet jó, aki tud és szeret is úszni, mert nem fog unatkozni, amíg úszol. Utána esetleg a melegvízben lehet tunyulni, beszélgetni. Volt már így nekem is. Meg hát két tök jó tevékenység, amik azért eléggé össze köthetik azokat, akik csinálják.
2023. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Végül is sikerült?
2023. okt. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!