Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiskoromban nagyon féltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskoromban nagyon féltem a mély és hideg víztől. Még sírtam is. Ez így kizárólagos oknak számít, nők?

Figyelt kérdés

Amikor 2-3 éves voltam, akkor sírtam amikor a hideg vízbe kellett menni és nagyon félős kisfiú voltam.


(Azóta persze megbátorodtam és már nem félek a víztől, a hidegtől sem már.)



2022. máj. 4. 12:51
A kérdező szavazást indított:
Nem. Gyáva senkikkel nem jövök össze.
Tolerálható, lehet
Igen (bár meleg férfi vagyok)
Férfi vagyok csak unatkozom
11 szavazat
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta se lettem nagy úszó. Bár megtanulni már megtanultam.
2022. máj. 4. 12:52
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Ez már olyan szintje a baromságnak, hogy nem tudja felfogni az agyam.
2022. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Igen, amiért kiirsz ilyen kérdést.
2022. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

"Kiárólagos oknak számít?"


Első opció: "Nem, nem jönnék össze vele"


Igent kellett volna megadni, mert "Igen, kizárólagos ok, nem jönnék össze vele"


Az külön tetszik, hogy a "nincs baj vele" csak egy meleg pasitól származhat szerinted, egy nő vagy elutasítja, vagy tolerálja.


Üdv: Egy több gyermekkori fóbiával rendelkező férfi menyasszonya, akit pont nem érdekel (pozitív értelemben) hogy ő ilyen, mert ő ezekkel együtt is ugyanúgy szereti.

2022. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%

Amikor fogynak az ötletek, de teljesíteni kell a havi kamu kérdés kvótát.

A következő lehetne, hogy pl összejönnénk-e olyan pasival aki kiskorában pótkereket használt biciklizéshez, mert egy igazi férfi úgy születik h tud biciklizni. Vagy összejönnénk-e olyannal aki még 6 évesen is hitt a mikulásban. Vagy olyannal aki előbb önti a tejet a tálba és csak utána a müzlit.

Majd kérem a százalékomat a havi díjból.

2022. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

5

Lehet ironizálni, de én azért vagyok szingli, mert kiskoromban nem szerettem a fahéjas tejbegrízt. Amint ezt megtudják, azonnal pattintanak...

Szóval lehetne egy kicsivel több empátia benned.

2022. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%
Nem nőként, de már negyed kettő környékén ekkora poénatombombák dörrennek el? Mi lesz itt este?!
2022. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
#6: így jár az, aki a sárga házban ismerkedik. Vagy te vagy oda való, ha ezt hiszed.
2022. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
És a meleg volt az a mély víz, az már jobban esett? :D
2022. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

8.


Haverom egyszer belefutott egy ténylegesen őrült csajba, aki azért kezdett ki vele, mert - idézem - "benne lakozik a halott kutyájának szelleme". És ez így poénos leírva, meg haha helyzetkomikum, de ha valaki ezt komolyan gondolja, akkor ott problémák vannak.


Szakítani nem nagyon lehetett vele, haver szerint úgy lett vége a dolognak, hogy belement a játékba és elment vele valami "varázslóhoz", aki kivarázsolta belőle a kutya szellemét, ami így reinkarnálódott.

2022. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!