Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiskoromban nagyon féltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskoromban nagyon féltem a mély és hideg víztől. Még sírtam is. Ez így kizárólagos oknak számít, nők?

Figyelt kérdés

Amikor 2-3 éves voltam, akkor sírtam amikor a hideg vízbe kellett menni és nagyon félős kisfiú voltam.


(Azóta persze megbátorodtam és már nem félek a víztől, a hidegtől sem már.)



2022. máj. 4. 12:51
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
A termálfürdőktől sosem féltem
2022. máj. 4. 13:19
 12/32 A kérdező kommentje:

#5


Pontosan.

Illetve már 25 évesen kamatmentes saját kertes háza is van.

2022. máj. 4. 13:21
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Háááát, pici gyerek voltam beestem dunavarsányi üdülőben a vízbe. Apám ugrott utánam. Annyi emlékképem van, hogy kapkodok a levegőért és sötétül el minden... Azóta is irtózom a nagy vizektől. Vízbe is úgy megyek bele, hogy maximum mellkasomig ér. Úszni sem tudok. :(


De ezért nem írnék ki kérdést. Olyan szinten irreleváns... Nem is tudok most elképzelni olyan szkenáriót, hogy ez hátrány lenne.

2022. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy vannak víziszonyos emberek, ismertem olyat (nénike), aki 70 évesen se képes elviselni egy zuhanytálcánál nagyobb víztömeget, már a látványától is retteg. Iszonyú lehet így élni, elvileg folyók, tavak közelébe sem megy, de még strandra se ment soha és a kádat se töltötte meg vízzel, csak zuhanyzott.


Ami még extrémebb fóbia, amiről tudok - igaz őt nem ismertem - fogkefe-fóbiás ember, aki ennek köszönhetően nem is mosott fogat soha.

2022. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
72%

"Nem is tudok most elképzelni olyan szkenáriót, hogy ez hátrány lenne."


Talán, ha úszónő a csaj, és a szabadideje nagy részét is vízben vagy vízparton töltené. Ő talán szívesebben választana olyan párt, aki azért nem fullad bele.

2022. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

15


...és ha sellő?

2022. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
15: Talán igen. Én is hasonlóra gondoltam amúgy miután beírtam. De ad1: Már leküzdöttem annyira, hogy nem rémülök halálra, csak jól meggondolom. De azért belemegyek ameddig biztonságosnak érzem. :))) ad2: Hát akkor nem egymást keressük. :)
2022. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Már én sem félek. Mivel közel egy évig olyan helyen laktam ahol egyáltalán nem volt melegvíz. Így zuhanyozni is csak hideg vízben tudtam. Azóta már egyáltalán nem félek.
2022. máj. 4. 13:37
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
#18: Akkor meg mit kattogsz most itt ezen? :D
2022. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

#19


Mert régen nagyon rettegtem. Kiskoromban voltam ilyen félősebb

2022. máj. 4. 13:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!