Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiskoromban nagyon féltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskoromban nagyon féltem a mély és hideg víztől. Még sírtam is. Ez így kizárólagos oknak számít, nők?

Figyelt kérdés

Amikor 2-3 éves voltam, akkor sírtam amikor a hideg vízbe kellett menni és nagyon félős kisfiú voltam.


(Azóta persze megbátorodtam és már nem félek a víztől, a hidegtől sem már.)



2022. máj. 4. 12:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
#29 Segítek. Nem komolyan írta, irónia volt, nem ért veled egyet.
2022. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Írhattam volna akármilyen példát, ahol a múlt szerepe a lényeg. A qrvázás csak onnan jött, hogy múlt héten voltam Amszterdamban és sok levetkőzött csinos néni integetett nekem az ablakból szendén mosolygós tekintettel. Csak innen jutott eszembe. De írhattam volna bármilyen példát is. Pl drogozott, de már leszokott stb
2022. máj. 4. 14:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!