Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiskoromban nagyon féltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskoromban nagyon féltem a mély és hideg víztől. Még sírtam is. Ez így kizárólagos oknak számít, nők?

Figyelt kérdés

Amikor 2-3 éves voltam, akkor sírtam amikor a hideg vízbe kellett menni és nagyon félős kisfiú voltam.


(Azóta persze megbátorodtam és már nem félek a víztől, a hidegtől sem már.)



2022. máj. 4. 12:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
#6 Párom ma is rosszul van a tejberizs puszta látványától is. Mégis összejött neki, szóval szerintem csak te keresgéltél eddig rossz helyen ;)
2022. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
#20: Na és? Az már elmúlt, ideje lenne továbblépni. Én elhiszem amúgy, hogy sokaknak kellemetlen, és zavaró lehet egy fóbia, de ha már rég a múlté, akkor nem értem, miért kell még mindig bolygatni.
2022. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

#22


Mert a nőknek mindig nagyon fontos a pasi múltja.

Pl ha egy férfiről megtudják, hogy egyszer valamikor az élete folyamán a múltban fizetett egy prostinak, akkor soha többé nem fognak szóba állni vele és nulla esélye lesz ezután. Hiába múlt, mégis kizáró ok az összes nőnél. (nem, nem prostiztam mielőtt valaki írná)

2022. máj. 4. 13:54
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

21

Az más, ha valaki úgy en bloc a tejbgrízt nem szereti...

Aki viszont csak a fajéhasat utálja, az semmi jóra nem számíthat ebben az éltben.

2022. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
24: [link]
2022. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
96%
Jah, hát végül is félni a mély víztől meg k_rvázni az tényleg ugyan az. Nem is értem ezeket a nőket. Ejj...
2022. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

#26


Tehát akkor te is elismered a #23 válaszomban írtakat?

2022. máj. 4. 14:15
 28/32 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, minden tisztelettel... nem vagy a legélesebb kés a fiókban.
2022. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

#28


Egy szimpla igennel is beértem volna

2022. máj. 4. 14:34
 30/32 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, te tényleg azt gondolod, hogy pusztán attól, hogy valami a múltban történt, már nem is számít?

Ez az egész hideg vizes hülyeség valami fura tanmese volt arról, hogy ne ítélkezzünk a k.rvázó férfiak felett? :D

2022. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!