Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sport egy idő után kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sport egy idő után kevésbé pozitívum?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha "komolyan" sportol egy srác, minden este edzések, napközben egyetemre jár így nagyon kevés szabadideje van, ha van akkor is állandóan fáradt, max. a hétvége amikor ráér az tud "negatívum" lenni?

Nyilván (gondolom én) az elején azért pozitívum, ha ilyen kitartó, és ilyen szinten sportol?!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 11. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Hosszú távon tud negatív lenni, egy nagyon megértő lány kell melléd és sima ügy. Ezt becsülni kell, ha valaki ennyit sportol.
2018. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aki szeret a párjához nőni egy kapcsolatban, annak negatívum lesz, aki szabadabb, annak nem feltétlenül. Ismerek egy ilyen "mindig mozgásban van" típusú férfit, nekem szimpatikus úgy egészében ő is, meg az is, hogy nem egy otthonülő, mert nekem sem az az egyetlen szabadidős tevékenységem, hogy otthon döglök, én is szeretek kimozdulni, még ha az részben el is tér attól, ahogy ő kimozdul otthonról. Szóval nekem egy ilyen életmód egyáltalán nem hátrány, sőt, de egy kényelmesebb embernek valószínűleg az.
2018. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%

1.


Azt a megértő lányt mások is meg fogják érteni.

2018. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Hát én is hasonlóan mint te egyetemen tanulok és sportolok is. :-) csak én lány vagyok. Hamar elmegy egy napom.

És másra kevés időm marad.

Nekem most van egy parkapcsolatom,de emiatt folyamatos gondok vannak,mert a barátom többet akarna együtt lenni velem. Kérte,hogy kevesebbet menjdek edzeni (ami nem igy mukodik!) vagy ne sportoljak. Kicsit sem onzo keresek! Kb mindig rajtam logna. Akikkel korabban randiztam azok is ilyenek voltak. Nehez megfelelo tarsat talalni igy. En biztos szakitok. Mar kepzelodik is a parom hogy biztos megcsalom stb.

2018. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3 :)
2018. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Ezt azt jelenti,ha talalkoznank es sz.xelni akarnek,akkor nem akarnad? :D En is minden nap sportolok. Kimerotobbeket,mint te. De akkor se hagynam ki a sz.xet a talikor. :D

N/35

2018. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
dikk a level 35 -ös buxa a monitoron át látja te mit sportolsz, úszhat a farkak tengerébe jeez
2018. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Tud negatívum lenni. Azzal nem járok, aki nem tud velem minőségi időt együtt tölteni, csak hullafáradtan "létezni" mellettem, vagy hetente max egyszer találkozni. Ennyiből távkapcsolatban is élhetnék, annak meg direkt vetettem véget.


A kitartás megnyilvánulhat a tanulmányokban is, meg már abban is, hogy heti 4-5 edzést tol valaki, ennyi elég a jó alakhoz is férfinek is, nőnek is, ha jó az étrend. (Apropó étrend, volt, aki a nullszénhidrátos nyávogásával verte ki nálam a biztosítékot, mikor beállított ébresztőre evett dobozolt kaját a randin, és óraműpontosan élte a napjait. Erre a szintre sem vagyok kíváncsi.)


Mondom ezt úgy, hogy nagyon hasonló életet élek. Reggeltől késő délutánig (van, hogy estig) egyetem, heti 5 edzés, házik... Nekem sincs sok időm. De tudom úgy szervezni a napom, hogy beteszem a könnyebb napjaimat (futás, hasazás pl.) reggelre, előredolgozok kicsit a házikkal, vagy átvariálom a dolgaimat, és egy szabad délutánom, vagy pénteken-hétvégén akár egy szabad estém simán van bárkire, együtt aludni is, mindent.


Ha nem lennék képes valakivel heti 2x minimum találkozni, inkább nem akarnék kapcsolatot. Mindig az az idézet van lelki szemeim előtt a kishercegből, hogy felelősséggel tartozunk azért, akit megszelídítettünk. Egy kapcsolatra is időt kell szánni, foglalkozni kell vele, ápolni kell, ahogy a barátságokat is, rendszeresen. Nem úgy megy, hogy valakit előveszel, mikor épp ráérsz, aztán elvagytok.

2018. febr. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Tartalmas kapcsolatban, hosszú távon könnyen lehet negatívum. Rövidtávon viszont simán kompenzálj az elért test az időt.


Vigasztaljon, hogy egy idő után mindenből lehet probléma, ha a másik fél nem elfogadó. Elsőre okésnak tűnik a sok sport és hú, de céltudatos a másik. Amikor kiderül, hogy mennyi idővel jár, hirtelen nem jut elég figyelem a kapcsolatra. Ugyanez áll a melóra is. Ha valaki sokat dolgozik és tesz a jövőjéért, sok embernek szimpatikus, hogy egy céltudatos emberről van szó. Kapcsolatban aztán kiderül, hogy ez bizony sok munkával és idővel jár.

Keress elfogadó embert, aki hagy teret és nem kapcsolatmániás.

2018. febr. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem mindenképp pozitívum az életét tekintve és a későbbi párkapcsolatát is.

Maximum pár felszínes "libát"-már elnézést hagysz ki. De ha így folytatod, valószínűleg olyan életfelfogásod és életminőséged lesz, amivel egy hasonlóan értékes nőt tudsz majd bevonzani. (Ezt nem értik meg sokan egyébként...)


Tehát semmi esetre sem negatívum.

2018. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!