Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randik során nálatok mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randik során nálatok mik voltak a (pozitívan és negatívan) legfurcsább eseteitek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Hogy a sokak által megítélt, tipikus 10/10-es modell csaj, Isten tudja, hogy hoztam össze a randit, de az volt a legnormálisabb. Az átlagos csajok nagy többsége jobban el van szállva magától.
2017. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen randim volt, azon az volt a legfurcsább eset, amikor véletlenül odakaptam egy kisebb sebhez a homlokomon, és nem vettem észre, elkezdett folyni belőle a vér. Én mondjuk ált. ilyen szerencsétlen vagyok. Szerencsére a randipartneremet nem zavarta ez annyira, hogy ne legyen folytatása a dolognak.
2017. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lánykérés első randin (nemet mondtam, aztán mégis elvett)

Volt aki arról beszélt, milyen érdekes a nekrofília

2017. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Negatív: Kb.5 perc normális beszélgetés után megkérdezte, hogy tudok e mélytorkozni.

Pozitív: Bár,ez egy szép emlékem,de egyben szomorú is. Második randinkon mondta a srác, hogy szeretne bemutatni valakinek, aki nagyon fontos neki. Azt hittem valamelyik haverjához visz,de legnagyobb meglepetésemre az apukája sírjához mentünk. Elég bizar volt, így leírva talán még inkább, de egyébként megható volt nagyon.

2017. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a lány, akivel az első randit végig beszéltük és bejártuk a "fél várost", az a másodikon karba tett kézzel állt mellettem és alig várta,hogy felszálljon a buszra. Egyik legcikibb 15(!)percem volt.
2017. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor a randi vége felé közeledtem a srác felé, hogy legyen valami csók, akkor közölte, hogy megharap... azt hittem csak viccel, vagy csak kis pajkosan gondolta. Hát nem. Hazafelé is sajgott az ajkam :/
2017. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin bevallotta h szereti a pisiszexet, és amikor azt mondtam, hogy szerintem ez beteges, elkezdett kiabálni velem és lehordott mindenféle "szörnyetegnek". :D
2017. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!