Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a pasi valamilyen hangszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi valamilyen hangszeren játszik, az számít?

Figyelt kérdés

Nem ezzel keresi a pénzt, de hobbiként űzve.


Csajok, milyen hangszer az, ami pluszt jelent egy pasi megítélésén? Vagy nem számít egyáltalán?



2017. okt. 10. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem furulyázik...
2017. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
nekem a gitár az kb. fétisem.De ez véletlen, a legtöbb férfiról, aki igazán tetszett, kiderült véletlenül, hogy gitározik! (én is gitároztam régen)
2017. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem számít.

Nem ez alapján választok.

2017. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem számít, de ha megtudnám, hogy zongorázik, annak nagyon örülnék :)
2017. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem jelent különösebben nagy pluszt egyik hangszer sem, de az értékelendő, hogy volt türelme megtanulni, meg legalább ezzel is fejleszti magát.
2017. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogyha csak nőzés miatt tanul meg valaki valamilyen hangszeren, azt kifejezetten szánalmasnak tartom. Sajnos a gitárosok többsége is csak menőzéből zenél.
2017. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mojjo ***** válasza:
93%

@6: Ezt gitárosként, és olyan emberként, aki elég sok másik gitárost ismer, maximálisan visszautasítom. A gitárosok elenyészően kis része gitározik menőzésből - ez egy sima és nem mellesleg igencsak rosszindulatú bélyeg, ami ráragadt a gitárosokra, és tudatlanságból sok ember fejében él valamiért.


Hangszeren azért szoktak megtanulni az emberek játszani, mert zenélni szeretnének. Mert érdekli őket az a hangszer, mert a lényük egyik része a zene. A zenélés is egyfajta szerelem, csak épp kicsit máshogy. Hozzáteszem, nagyon sok kitartás, idő- és energiabefektetés kell ahhoz, hogy valaki egy gitáron megtanuljon játszani.


Aki menőzésből csinálja, az általában tud vagy 5 akkordot, azokat sem jól, és annyi. Aki kicsit is komolyabban foglalkozik a gitározással, az garantáltan még véletlenül sem ilyen okokból teszi.

2017. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Mindegy milyen hangszer, csak köze legyen a zenéhez. Igen, számít.
2017. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Annak idején csellóztam.

Annyiból plusz,hogy van egy nagyon jótékony,értelmes hobbija,legyen az akármilyen hangszer.

Ha valami klasszikus hangszeren játszik,pl. cselló,az nekem itt plusz,még ha klasszikus zenét csak különleges alkalmakkor hallgatok.

Ha elklarinétozná a Hegedűs a háztetőnből a Ha én gazdag lennéket,azt is bírnám. :DDD

Csak ne várja el,hogy én is játsszak hangszeren.

2017. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mivel ma már jó,ha 1-2 húrt megpengetek a csellón,nem várom el a páromtól se,hogy hangszeren játsszon.
2017. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!