Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi nagyon jól tud játszani valamilyen hangszeren, saját dalokat ír, az számotokra vonzó?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 14:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem élvez prioritást azokkal szemben, akik mondjuk nem játszanak hangszeren. De persze, örül az ember a tehetséges egyéneknek.

24N

2013. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nem vonzóbb, mint aki nem tud ...!
2013. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Bezzeg ha focizna, mi? :D
2013. ápr. 30. 14:28
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Mert te azt hiszed, hogy a vonzalom az egyetlen tulajdonságból alakul ki. Majd rájössz, hogy nem így van.
2013. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

-.- Ronaldinho is focista, de a világért sem fanyalodnék rá, mert nem vonz. Kisarkított példa volt. Az, hogy valaki tehetséges valamiben, nem feltétlenül teszi vonzóvá. Ízlések és pofonok. Ezt az örök érvényű igazságot csak nagyon kevesen tudják elfogadni...

24L

2013. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
a dobos srácokra valamiért tini korom óta gerjedek, egyébként semlegesnek érzem a dolgot. én marha jól főzök, tiszta dzsémioliver 2, mégsem ébreszt ez senkiben extra vonzalmat.
2013. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Igen, én is játszom. Eddig egyik pasim sem volt művelt.
2013. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem vonz, sőt, taszítanak a művészlelkek. A focisták se vonzanak. Ha már vonzó hobbi, akkor pl a hegymászás, paintball, barkácsolás, ezek vonzóak. Az erős férfiakat szeretem, a gügyögő szerelmes dalokat író gitáron pengető puhap@csöket meghagyom a frigid romantikus sorozatokat néző luvnyáknak. Kielégítő volt a válasz? :)
2013. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Húúú a 9-es aztán jókat mond, jót röhögtem legalább.


Attól hogy zenél még nem biztos, hogy puhap.cs szerintem, volt barátom focirajongó volt, hát neki bizony nem állt a zászló.

2013. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!