Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi nagyon jól tud játszani valamilyen hangszeren, saját dalokat ír, az számotokra vonzó?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 14:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ha azért fektettél időt és energiát a zenetanulásba, hogy ettől vonzó legyél a nők szemében, az inkább szánalmas. Ha magadért, akkor rendben van, de ne várd el, hogy elájuljanak tőle a nők! :P
2013. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
82%

15., a fiatal pasik nagy része játszik valamilyen hangszeren, főleg az én generációm tagjai (társadalmi okok miatt, meg egyéb igények kielégítésére,de ezt hagyjuk)

tehát ha nem olvadok el minden 3. pasitől,aki elmegy mellettem, akkor frigid vagyok?

én meg ezt kérem ki magamnak, már ne is haragudj.

2013. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem azon kaptam fel a vizet, hogy neked nem vonzó, hanem azon, hogy ledegradálod, amihez ért a másik.

Aki meg a testépítést hozta fel, annak gratulálok, tényleg izomaggyá gyúrni magad értelmesebb dolog, mint előállítani valamilyen művészeti terméket mások számára.

2013. ápr. 30. 14:45
 24/30 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, először is, Te kérdezted, hogy vonzó-e, én válaszoltam. Másodszor, gondolom nem azért tanultál meg hangszeren játszani, hogy ezzel könnyebben csajozz. Ez maximum kellemes hozadéka a dolognak. Harmadszor, az én véleményem indifferens számodra, mert Te nyitottabb vagy a művészetek felé, sose találnál hangot egy hozzám hasonló stílusú nővel, de nem is akarsz, tehát a véleményem teljesen lényegtelen. :)

Ez olyan, mintha megkérdezném, hogy jó-e az, ha kockás lesz a hasam a sok tornától, erre 10-ből 2-en azt írnák, hogy fúj én utálom az izmos nőket, egy nő legyen puha, én meg védeném a mundér becsületét, hogy de hisz én évek óta edzek... Érted. Akkor az a 2 amúgy sem az én emberem. :)

2013. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Na, hát én játszom gitáron, de kornyikálni nem tudok.

Néha kifejezetten barátnőim kérésére akkordbontásos dalocskákat is eljátszom, de spanyolt és komolyzenét szoktam gyakorolni, mert azt szeretem, sőt néha jazzba is átcsapok. Saját magam miatt tanultam mindig is a gitárt, mert szeretem a hangját

Focizni passzióból szoktam és sportolni sem a csajok miatt jártam, hanem mert szerettem vizipólózni és evezni.

Egyébként csakis azért írtam, mert ökörség a kérdés, bennem fel sem merült volna hasonló, sőt, még azon sem törtem a fejem soha, mi vonzó a csajoknak, mi nem, mert azt csinálom, amihez kedvem van.

2013. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Okos vagy fiam ha testépítésnél már rögtön az ''izomagyú'' szó jut az eszedbe. De most őszintén mi a lófaszt vártál, hogy majd elkezdesz szerenádot adni a világító gitároddal amit anyádtól kaptál ötödik születésnapodra és majd rögtön minden nő ledobja a bugyiját? Eleve hülye felfogásod van, ha szerinted zenélés = műveltség, és minden más agyatlan dolog ahol egy kis erőt is kell használni -.-
2013. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ettől önmagában nem lesz még vonzó, de ha már alapból is tetszik, szimpatikus, akkor szívesen meghallgatnám, ahogy előadja azokat a dalokat. :)


" szerelmes dalokat író gitáron pengető puhap@csöket meghagyom a frigid romantikus sorozatokat néző luvnyáknak. "


Neked meg üzenném, hogy te meg érzéketlennek hatsz nem is kicsit, csőlátásúnak is, és pont az érzéketlen, csőlátású p*csáknak szokott a legfejletlenebb lenni a szexuális kultúrájuk (ez eléggé logikus, nem? :) ), ha már elkezdted ezt a témát bolcolgatni a frigidezéssel. :D

2013. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Te hurrikán, hozzád nem szóltam. :) Menj vissza a tv elé, vár a Fernando :D
2013. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

azért az egyáltalán nem biztos, hogy a szülei vették neki... simán megkeresheti/összegyűjtheti egy gitár árát:)

én is megszeretnék tanulni játszani ( nem a csajok miatt ):D

szoktam írni dalokat.. és mivel nem vagyok egy nyálas típus, szerelmeset ha akarnék se tudnék, már a gondolattól is rosszul vagyok xD inkább baromságokat... amin lehet röhögni(:

2013. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

# 28


Mindenkinek van joga reagálni arra, amit írsz, már bocs.

Amúgy nem tudtam, hogy a "romantikus sorozat" alatt te az igénytelen dél-amerikai szappanoperákat érted.

2013. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!