Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi nagyon jól tud játszani valamilyen hangszeren, saját dalokat ír, az számotokra vonzó?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 14:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
"lányok, ha egy pasinak az egyik füle a jobb, a másik a bal oldalán található, az számotokra vonzó?"
2013. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
9-es, mert ugye gitáron csak gagyi szerelmes dalokat lehet írni. A Metallica tagok is full kis férfiatlan nyomik, nem?
2013. ápr. 30. 14:35
 13/30 anonim ***** válasza:
jóvanmá ne szívd fel magad te nagy rocker. inkább értsd meg a lényeget. :)
2013. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem ezt jelenti a saját dalokat író fickó. Palcsótomi szerű girnyó jelenik meg lelki szemeim előtt, ahogy olvadnak érte a lányok. Mindenkinek mást jelent, nekem ez jut eszembe róla. Szeretnéd cenzúrázni a gondolataimat? :)
2013. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ejnye bejnye csajok most csak így mondjátok:) Kérdezzétek meg cs Hajós Andrást majd ő elmeséli hogyan olvadtak el a csajok a gitárosokra. Mindig is vonzó volt és van a tehetség! Ahogy a férfiaknak a táncos lányok vagy énekes. Persze vannak frigidek akik csak azért is megmondják, hogy nem igaz:) Így spontán biztos nem fog senki se szerelembe esni, de ha pl. előtte gitározik valamelyik helyes srác akkor már nem lesznek frigidek. Engem is eltudna varázsolni egy szépen éneklő csaj. Nem kell ezt cáfolgatni mint aki citromba harpot. Az ürességbe nem lehet beleszeretni.
2013. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
13-as, azért szívom fel magam, mert ha már nem kevés energiát és időt fektettem, hogy magas szintre fejlesszem egy képzettségemet, akkor kikérem magamnak, hogy emiatt lepuhap*csözzenek. Egy hangszer használatának rendes elsajátításához rengeteg türelem, kitartás, munka kell, és ha valaki erre azt mondja, hogy gagyi meg nyálas, attól eléggé kiver az ideg.
2013. ápr. 30. 14:40
 17/30 anonim ***** válasza:
Miért te milyen hangszeren játszol? Triangulum?
2013. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Volt már zenész pasim (együtt is éltem vele). Mivel egy punkzenekarban játszott, nem mondanám kimondottan nyálasnak. :D

De soha nem volt szempont, sokkal több nem zenész pasim volt már életemben. :)

2013. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
75%
Miért szerinted mindenkinek ugyanaz vonzó? Előbb nedvesedik a bugyim attól, ha erős valaki, mint attól, ha jól zenél. Ennyi. (De én nem vagyok tipikus nő, ez mondjuk igaz.)
2013. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
36%
Azt a ''kemény munkát'' inkább fordítottad volna testépítéssel. Hidd el az vonzóbb hobbi mint a hangszeren játszás T.T
2013. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!