Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincas nőként van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nőként van esély túrán, futáson ismerkedni? Esetleg úszás kapcsán?

Figyelt kérdés

Anno egyetemen nem jött össze kapcsolat, azóta jártam egyetemre estire, a COVID ellenére voltak ismerkedések, de nem sikerült. Munkahelyen is majdnem sikerült csak.

Filmek nem érdekelnek, társasjátékozni és szerepjátékozni nem szeretek.

Sok dolog érdekel, de nem populáris dolgok. Esetleg a sport jöhet szóba, az fontos számomra.

Szerintetek van esély élőben ismerkedni ezeken az eseményeken, helyszíneken?

Az a félelmem, hogy itt kevés a szingli férfi és aki van, az se feltétlen feltételezi rólam, hogy én szingli vagyok.

Munkahelyen van esély ismerkendi? Sok férfivel dolgozom.


Van esélyem? :( A netes nekem nem működik, vagyis én nem úgy működöm...


2022. dec. 19. 21:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
30-as, 40-es egyedülállóként már bőven el kell hagyni a "mi van, ha van párja?" dolgot és férfiként oda kell menni ahhoz aki tetszik, vagy nőként jelezni kell neki. Ez sokaknak nem tetszik itt az oldalon, de ennyi idősen már nincs idő a játszmázásokra. Sokkal célravezetőbb rövid úton a lényegre térni és ezzel együtt bevállalni, hogy bizony 10-ből legalább 7-8 kiszemeltnek van párja. Az ilyen eseteket is meg kell tanulni kulturáltan kezelni és tovább lépni. Mert lehet, hogy az a 7-8 foglalt, de ez azt is jelenti, hogy 2-3 nem az, velük pedig bármi alakulhat.
2022. dec. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Túra közben randiztak már velem, pedig fickó vagyok. Sima túrázás jó, a teljesítménytúra még jobb, mert ott többen vannak, de mivel időlimit van, ezért ilyenkor arra figyelnek inkább, mint a másikra. A turatars.hu tele van vállalkozó kedvűekkel. Tapasztalat szerint a nők inkább, akik ezt komolyan veszik. A semmirekellő fickók itt is csak szexet akarnak.


Futáskor örülök, ha levegőt kapok, bár ilyenkor meg lehet figyelni, hogyan fog zilálni a másik, ha dűlőre jutunk:)

2022. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Futni úgy kell, hogy kényelmesen tudj beszélgetni. :) Mármint sok mai szakember szerint az edzések 80%-ának erről kell szólnia. Télen lényegében az összesnek.


Szóval lehet ismerkedni, ha azonos a tempó.

Nekem az a bajom, hogy jelenleg ez 7p/km felett van, már 1 éve. 😅 De célom gyorsulni, pont a közösségi futások miatt.


De a közösségi futáson.... Van nyitott, szingli srác?



A teljesítménytúrákat szeretem jobban.

Amikor többször mentem, nem volt para a szintidő. :)

Én pl nem szeretek megállni túra közben, megállás nélkül simán meg szokott lenni, az emelkedőket leszámítva beszélgetve.


Csak ha simán megyek egyre, a kutya se szokott velem foglalkozni. Meg általában magamon kívül mindenkit kisebb csoportokban látok.

2022. dec. 20. 08:45
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes nemű baráti csapatban bringázunk, túrázunk, szinte mindenki szingli, csak mi öregek vagyunk már, késő 40-esek, kora 50-esek. Fészbukon van egy csomó túracsapat egyébként, tudom ajánlani. F52.
2022. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Merrefelé van egy csomó túracsapat? :)
2022. dec. 20. 11:08
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
facebook-on
2022. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon. Pl. van olyan, hogy Szingli túrázók, az egyik hölgytagunk mondta nemrég. Volt is velük egy - két túrán, tetszett neki. Lessed megfele! :D
2022. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszii! :)
2022. dec. 20. 11:19
 19/24 anonim ***** válasza:

Harmincas nőként, elkezdhetnél fejben is rendet rakni! :

"De a közösségi futáson.... Van nyitott, szingli srác?"

(bocsmile)

2022. dec. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
??
2022. dec. 20. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!